KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Parcele na zlot Przystanek_targi w sprzedaży od 18 czerwca (WYPRZEDANE)

Podziel się

Tegoroczna III już edycja zlotu Przystanek_targi, który towarzyszy imprezie Caravans Salon Poland w Poznaniu, zapowiada się ekscytująco!

Zlot Przystanek_targi Bilety O targach Galeria 2023

Przygotowaliśmy 300 miejsc dla zlotowiczów, podzielonych na kilka stref wzorem ubiegłego roku. Start sprzedaży parcel zaplanowany jest na 18 czerwca na godzinę 10:00. Nowością będzie Strefa Kampervanów oraz ograniczenie możliwości zakupu do jednej parceli na każdą transakcję.

Przeżyj największe targi caravaningowe w Polsce, w sercu Poznania

Zlot, który towarzyszy targom Caravans Salon Poland ma już długa tradycję, sięgającą czasów Salonu Caravaningowego w ramach Poznań Motor Show. Od dwóch lat zyskał jednak nową nazwę i formułę i jako zlot Przystanek_targi jest ważnym elementem naszego święta caravaningu.

W ubiegłym roku odwiedziło nas 295 załóg, które spędziły w Poznaniu 3 niezapomniane dni na targach caravaningowych oraz towarzyszących im targach jachtów i turystyki. Obecność na zlocie w sercu Poznania, jakim są Międzynarodowe Targi Poznańskie to również świetna okazja do zwiedzania miasta i okolic, z czego część zlotowiczów skwapliwie korzysta.

 Startujemy ze sprzedażą za 3…2…1 czyli – 18 czerwca o 10:00

W tym roku przygotowaliśmy nieco ponad 300 miejsc dla zlotowiczów w 4 strefach. Ubiegłoroczne Strefy na Placu Marka, Placu PWK i Parkingu P5 oraz dodatkowa mała Strefa Kampervanów, zlokalizowana przy Pawilonie 4 (Vanlife/Retro) z myślą o załogach, które podróżują busami i kampervanami, nieprzekraczającymi 7 metrów długości i chcą być w bliskiej odległości od vanliferów.

SPRZEDAŻ WYSTARTUJE 18 CZERWCA O 10:00 na platformie biletowej Tobilet.pl

Link do sprzedaży będzie też dostępny na podstronie dedykowanej zlotowi: https://caravanssalon.pl/pl/dla-zwiedzajacych/zlot-przystanek_targi/ oraz na naszych Social Mediach w momencie startu sprzedaży.

Co wejdzie w cenę pakietu na zlot?

Parcele na zlot będą kosztować 400 zł, natomiast później po 10 lipca 440 zł chyba, że wyprzedadzą się w pierwszym terminie. Nie będzie możliwości zakupu parceli na miejscu na targach.

 Cena zawiera:

  • Załoga to 2 osoby dorosłe + dzieci do 7 rż (włącznie)
  • Numerowane miejsce postojowe o wymiarach 3x9 m na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich dostępne od czwartku 03 października od godziny 18:00 do niedzieli 06 października do godziny 20:00
  • Bilety wielokrotnego wejścia na 4 imprezy: targi Caravans Salon, Yacht Salon, Tour Salon i Festiwal Śladami Marzeń na 3 dni od 04 do 06.10.2024
  • 2 zaproszenia na wieczorną Biesiadę z poczęstunkiem i muzyką na żywo (termin zostanie podany bliżej targów) – dzieci do 7 rż bezpłatnie
  • Dostęp do przyłącza prądu w odległości do 50 metrów od parceli (prąd też jest w cenie)
  • Pakiet gadżetów od organizatora oraz upominków od sponsorów i partnerów
  • Specjalne oferty rabatowe w sklepie z gadżetami Caravans Salon
  • Dostęp do sanitariatów i źródła wody do uzupełnienia w kamperach
  • Dostęp do zlewni Camper System do zrzutu kaset z fekaliami

 

Bilety dodatkowe/uzupełniające

Dodatkowa osoba w kamperze dorosła (od 14 rż) – 100zł/120 zł (od 10 lipca) - wstęp na targi + biesiada

Dodatkowe osoba niepełnoletnia (od 8 do 13 rż) – 70 zł (wstęp na targi + biesiada)

Unifikacja i numeracja parcel na zlot

Parcele na zlot są numerowane, dzięki czemu kupując miejsce na zlot załoga od razu wie gdzie będzie stała. W tym roku wszystkie parcele mają jednakowy wymiar, wystarczający dla zdecydowanej większości typów kamperów i przyczep. Osoby przyjeżdzające na zlot zestawem samochód + przyczepa, nie muszą się obawiać, gdyż, jeśli nie zmieszczą się na parcelach, będzie przygotowane miejsce do odstawienia samochodu na czas targów.

Przyjazd na zlot w Poznaniu

Ekipy zlotowe z wykupionym i pobranym/wydrukowanym wcześniej biletem wjazdu z numerem parceli będą przyjmowane od czwartku od 18:00 (03.10.2024) Natomiast rejestracja w Biurze Zlotu rozpocznie się od piątkowego poranka. Zlot potrwa oficjalnie do niedzieli do 17:00 natomiast wyjazd ekip z terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie możliwy najpóźniej w niedzielę do 20:00.