Organizator:

Pierwsze nowości na stoisku Grupy Elcamp

Podziel się

Grupa Elcamp zdradziła nam kilka pierwszych nowości, które pokaże w swojej dużej strefie na targach Caravans Salon. Nowa wersja Voyagera od Globe Traveller, wygodna przyczepa Adora na sezon 2021 od Adrii oraz kamper Sun Living S75 SL.

Grupa Elcamp na Caravans Salon Poland w Poznaniu

Krakowska firma Elcamp to jeden z czołowych dealerów przyczep i kamperów na polskim rynku oraz właściciel naszej najbardziej eksportowej marki, czyli Globe Traveller. Na targi Caravans Salon w Poznaniu przygotowuje pokaźną strefę, w której zobaczymy przekrój wszystkich marek w ofercie grupy. Poznajcie kilka pierwszych modeli.

Voyager Z Ergo

Model Voyager Z od Globe Traveller, jest pełen wyjątkowych rozwiązań. To kamper o długości 636 cm dla czworga pasażerów, z czterema miejscami do jazdy i czterema do spania. Oryginalnie zaprojektowana łazienka, umieszczona centralnie, podzielona jest na część suchą i mokrą. Kabina prysznicowa została oddzielona od reszty pomieszczenia. Z dużym lustrem i szafkami, to wyjątkowo komfortowa łazienka. Umieszczone z tyłu, dwa pojedyncze łóżka, można łatwo zmienić w jedno duże łóżko podwójne. Dodatkowe, górne łóżko rozkładane pomieści dwóje dzieci lub jedną osobę dorosłą. Pojemne schowki i szafki, szafa na ubrania pod głównym łóżkiem oraz duży bagażnik, zapewniają wystarczającą ilość miejsca na wszystkie rzeczy potrzebne w podróży.

 

Adria Adora 573 PT - 2021

Przyczepa Adora 573 PT, czyli nowość na sezon 2020, to wygodna przestrzeń mieszkalna, która została stworzona z myślą o rodzinie z dziećmi. Wyróżnia się nowoczesnym i eleganckim wnętrzem oraz bogatym wyposażeniem. Dodatkowym atutem jest okno panoramiczne typu sky-roof dzięki, któremu możemy cieszyć się naturalnym światłem.

Kamper Sun Living S75 SL - 2021

Sun Living S75 SL to zupełnie nowa forma wypoczynkowego pojazdu. Otwarta przestrzeń mieszkalna z oświetleniem LED, nowe schowki w kształcie sześcianu, izolowana podłoga dla całorocznego komfortu to tylko kilka z wielu zalet tego samochodu. Dodatkowym rozwiązaniem jest „chowająca się” łazienka, która po obróceniu się zwiększa przestrzeń mieszkalną.

 

Nie zwlekaj i już dziś kup bilet na targi Caravans Salon Poland