KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Pierwszy etap zgłoszeń wystawców na Caravans Salon Poland za nami

Podziel się

Wraz z końcem czerwca zakończyliśmy pierwszy etap zgłoszeń wystawców na targi Caravans Salon Poland 2022. Już dziś wiadomo, że zwiedzający zobaczą minimum setkę marek od ponad 40 wystawców, a to dopiero pierwszy etap zgłoszeń! Taki wynik na ponad 3 miesiące przed imprezą jest imponujący, ponieważ wielu wystawców zwykle decyduje o zgłoszeniu na kilka tygodni przed targami.

Mocna lista wystawców Caravans Salon już w czerwcu

Pierwszy etap zgłoszeń wystawców, a co za tym idzie najniższych cen powierzchni wystawienniczej zakończył się 30 czerwca. Na naszej liście znajdują się już firmy reprezentujące ponad 100 marek caravaningowych. Obecnie to nieco ponad 40 firm, w tym większość liderów rynku, którzy w swoim portfolio mają po kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt brandów. Na targach spotkamy więc wystawców takich jak Benimar, CarGO, Grupa Elcamp, Centrum Campingowe czy Procamp. Pojawiło się też już wielu polskich producentów, jak Wavecamper, Globe Traveller, Escape Vans, Raxo czy Camper4Mountain oraz kilku debiutantów na targach w Poznaniu np. Vannado, Vojo.pl czy Simply Can.

Lista oczywiście wciąż rośnie i będzie rosła w siłę a taki wynik w czerwcu, to dla nas potwierdzenie, że nasz ambitny plan zapełnienia 5 pawilonów caravaningiem i organizacja największych targów branżowych od lat, jest na dobrej drodze do realizacji. Wielu wystawców zakłada też rezerwacje stoisk i potwierdzenie ich udziału to kwestia dni lub tygodni. By lepiej zobrazować skalę zainteresowania, przypomnijmy, że nasze targi odbędą dopiero 21-23 października.

>>>>KATALOG WYSTAWCÓW<<<<

Duże stoiska na europejską miarę

Warto wspomnieć, że co najmniej kilkanaście stoisk zapowiada się naprawdę imponująco a ich wielkość przekroczy niejednokrotnie 500, 1000 czy nawet 2000 metrów kwadratowych. Już w ubiegłym roku pojawiły się takie stoiska i robiły niesamowite wrażenie. Teraz będzie ich więcej!

Dzięki staraniom naszych wystawców, nie tylko na dużych, ale i na tych bardziej klimatycznych, doskonale zaplanowanych przestrzeniach, zwiedzanie targów będzie jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem a Caravans Salon Poland zyska jeszcze bardziej „europejską otoczkę”

Nie zapominamy o Strefach Specjalnych i zlocie

Duża liczba zgłoszeń dotyczy nie tylko wystawców, również w naszych Strefach Specjalnych zaczyna kształtować się obraz tego jak będą One wyglądać i kogo spotkają tam zwiedzający.

Strefa Vanlife oraz Strefa Retro ponownie zapełnią Pawilon 4 Międzynarodowych Targów Poznańskich i na obydwie mamy zaplanowane nieco więcej miejsca. Spodziewamy się około 30 zabytkowych kamperów wybranych przez CamperMajstry (partnera strefy) oraz kilkunastu Vanliferów w strefie Vanlife Retro na czele z PodróżoVanie’m, które zostało oficjalnym ambasadorem targów Caravans Salon Poland. Kilku twórców już potwierdziło swój udział, ale informacje o nich zaczniemy publikować od sierpnia.

Przystanek_targi, czyli nasz zlot caravaningowy też wyprzedaje się w szybszym tempie niż w ubiegłym roku. Już około 120 parcel znalazło swoich właścicieli i zakładana przez nas liczba 220-230 załóg pewnie znów zostanie osiągnięta na kilka tygodni przed Caravans Salon.

Już dziś zgłoś się na targi, kup parcelę lub bilet i bądź z nami podczas Caravans Salon Poland 2022!

Powierzchnia wystawiennicza wciąż jest dostępna, dlatego zachęcamy zainteresowane firmy do kontaktu: TUTAJ

Parcele na zlot lub bilety w niższych, przedsprzedażowych cenach można znaleźć: TUTAJ