Organizator:

Polish Wine Rally - niezwykły zlot przy targach WINO

Podziel się

Polish Wine Rally, czyli I Zlot Polskiej Grupy Caravaningowej, wyjątkowe spotkanie miłośników caravaningu i poznawania nowych smaków, odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia 2021 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, jako wydarzenie towarzyszące targom polskich win i winnic – WINO 2021.

Kamperowa enoturystyka coraz popularniejsza

Enoturystyka jest w Polsce coraz popularniejsza, również wśród posiadaczy kamperów i przyczep, zyskało to nawet własną nazwę Camp&Wine. Coraz więcej winnic, których jest w Polsce już ponad 300, oferuje na swoim terenie parcele czy parkingi dla kamperów z dostępem do prądu i wody. Pojawiają się nawet specjalne oferty czy pakiety dla kamperowych turystów na zwiedzanie winnic z degustacją.

Więcej na ten temat można przeczytać w cyklu przygotowanym przez portal www.camprest.pl we współpracy z portalem Enoportal: https://www.camprest.com/pl/news/turystyka/33-polskie-winnice-przyjazne-kamperom 

 

Również Targi polskich win i winnic WINO 2021 mają ofertę w duchu Camp&Wine i wspólnie ze Stowarzyszeniem Polska Grupa Caravaningowa, zapraszają na wyjątkowy zlot w czasie targów.

>>>WIĘCEJ INFORMACJI O TARGACH WINO 2021<<<

 

Wyjątkowy zlot w czasie Targów WINO 2021

Targi WINO 2021 to w tym roku również zlot caravaningowy Polish Wine Rally, czyli I Zlot Polskiej Grupy Caravaningowej, na którym tradycyjne spotkanie ekip kamperowych zostanie uzupełnione o wyjątkową kolacje z komentowaną degustacją win z polskich winnic. Na uczestników czekają 32 duże parcele o powierzchni 40 m2 oraz bogaty pakiet zlotowy.

>>>>LINK DO ZAKUPU PARCELI NA POLISH WINE RALLY<<<

Pakiet zlotowicza:

 • 3 dni postoju na terenie MTP z infrastrukturą
 • 3 dniowy karnet na targi WINO
 • 2 zaproszenia na komentowaną kolację degustacyjną w Garden City MTP – połączenie wina i potraw
 • Możliwość udziału w innych wydarzeniach odbywających się w tym samym czasie na terenie MTP
 • Rabat 10% przez cały okres zlotu w restauracji Garden City
 • Worko plecak „Love Camping”
 • Kupon rabatowy 100 zł od Cargo-Group przy zakupie za min. 1000 złotych
 • Aktualny numer Polskiego Caravaningu
 • Voucher rabatowy na dwuletnią prenumeratę Polskiego Caravaningu (- 25 złotych)
 • Pakiet trzech wyselekcjonowanych polskich win (białe, czerwone, petnat)
 • CampRest dorzuca wszystkie eBooki dostępne w sklepie w momencie imprezy
 • CampRest dorzuca 50€ rabatu (od załogi) na Zimowy wyjazd z CampRest do Sexten

I Zlot Polskiej Grupy Caravaningowej to również okazja do lepszego poznania obszarów działań stowarzyszenia oraz skorzystania z licznych bonusów, rabatów czy voucherów, ufundowanych przez członków stowarzyszenia – liderów polskiej branży caravaningowej.

WINO – Targi Polskich Win i Winnic

Targi WINO to zupełnie nowe wydarzenie w kalendarzu Grupy MTP. Przez trzy dni, od 27 do 29 sierpnia 2021, najlepsi polscy producenci win i cydrów zaprezentuje swoje trunki. To znakomita okazja, aby poznać, spróbować i zakupić produkty rodzimych winiarzy z różnych zakątków Polski – od Podkarpacia po województwo zachodniopomorskie.