Organizator:

Polski Caravaning obejmuje Patronat Medialny nad Caravans Salon 2019

Podziel się

Jeżeli gdzieś w Polsce odbywają się targi lub zlot caravaningowy, obowiązkowo pojawia się na nich Polski Caravaning, czyli największa społeczność braci i sióstr kochających wolność podróżowania.

„Polski Caravaning” obejmuje Patronat Medialny nad Caravans Salon 2019!

Jeżeli gdzieś w Polsce odbywają się targi lub zlot caravaningowy, obowiązkowo pojawia się na nich Polski Caravaning, czyli największa społeczność braci i sióstr kochających wolność podróżowania. Nie trzeba więc dodawać, że przedstawiciele redakcji pojawią się również w Poznaniu podczas Caravans Salon 2019 oraz na X Ogólnopolskim Zlocie Caravaningowym.

Polski Caravaning to dziś nie tylko magazyn drukowany i portal internetowy, ale przede wszystkim gigantyczna i oddana społeczność. Wszystko rozpoczęło się właśnie od magazynu, który do dziś jest jedynym takim pismem branżowym w Polsce. Jest wydawany co dwa miesiące i swoim Czytelnikom dostarcza ponad 100 stron fachowej wiedzy o kamperach, przyczepach, namiotach, kempingach, rozwiązaniach technicznych i wszystkich rozwiązaniach, które interesują fanów podróżowania.

Kilka lat temu Polski Caravaning uruchomił również portal internetowy, który dziś może się pochwalić największą bazą kempingów w Polsce i całej Europie. 5100 miejsc, łatwa wyszukiwarka, szczegółowe opisy - od zawsze celem było dostarczenie jak najsolidniejszej wiedzy wszystkim odwiedzającym. Do tego stale rozwijający się dział „Ogłoszenia”, „Targi i Zloty” oraz „ABC Caravaningu”, czyli seria porad dla tych, którzy dopiero chcą zacząć przygodę z tą formą wypoczynku.

Polski Caravaning będzie miał swoje stoisko podczas Caravans Salon, gdzie będziecie mogli spotkać się z przedstawicielami redakcji, zakupić archiwalne numery magazynu, prenumeratę i wszelkie gadżety „około-magazynowe”.

Zapraszamy!

www.polskicaravaning.pl

www.facebook.com/portalpolskicaravaning/

www.instagram.com/polskicaravaning/