KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Polski Caravaning patronem medialnym Caravans Salon Poland

Podziel się

Redakcja największego polskiego magazynu poświęconego caravaningowi – Polski Caravaning, po raz kolejny została Patronem Medialnym targów Caravans Salon Poland. Twórcy magazynu i portalu, który jest jego rozszerzeniem, znów pojawią się na targach w Poznaniu, zrelacjonują je i zaproponują wiele ciekawych produktów i usług na swoim stoisku.

Polski Caravaning

Największy na rynku polskim magazyn poświęcony karawaningowi i wszystkiemu, co związane z tym sposobem spędzania wolnego czasu. W magazynie oraz na prowadzonym przez Polski Caravaning portalu internetowym, znajdziemy artykuły związane nie tylko z karawaningiem, ale również podróżami, sprzętem turystycznym oraz szerzej pojętą motoryzacją. Na łamach czasopisma redaktorzy omawiają techniczne nowości z branży, prezentują praktyczne porady, dotyczące podróży, zarówno po Polsce jak i za granicą. Czytelnicy magazynu oraz portalu znajdą tu odpowiedź na pytania takie jak: Gdzie się zatrzymać? Dokąd pojechać? Który kemping wybrać? W Polsce, a może za granicą? Gdzie znaleźć bezpłatne miejscówki, tak zwane kamperparki?

Przewodnik po branży i świecie caravaningu

Magazyn i portal Polski Caravaning prezentuje również szeroką ofertą firm produkujących, sprzedających, wypożyczających przyczepy i samochody kempingowe oraz akcesoria, dzięki czemu czytelnicy mogą wyszukać interesujące ich usługi i produkty.

Na portalu znajdziemy treści takie jak:

  • Bogata baza miejscówek „za FREE”;
  • Wyszukiwarka kempingów w Polsce i Europie;
  • Baza wypożyczalni kamperów i przyczep;
  • Baza ogłoszeń, związanych z caravaningiem;
  • Katalog kamperów, pozwalający na porównanie parametrów;
  • Mapa meldunkowa dla turystów;
  • Baza firm, związanych z caravaningiem;
  • Przewodnik po najpiękniejszych miejscach w Polsce;
  • Monitoring pogody dla turystów.

Na portalu oprócz, podstawowej wiedzy, nowości, testów i informacji ze świata caravaningu, znajdziemy też informacje o kempingach i destynacjach na wakacyjne wypady z kamperem lub przyczepą.

Ciekawostką na portalu jest również dział Kobiecym Okiem, gdzie autorki opowiadają o świecie karawaningu i życiu w drodze czy na biwaku z kobieciej perspektywy.

Redaktorzy PC są obecni na licznych zlotach, wydarzeniach branżowych, prezentacjach kamperów w salonach czy fabrykach, dzięki czemu czytelnicy i śledzący ich social media, zyskują aktualne i świeże informacje z rynku oraz wiedzę o tym, co dzieje się w świecie caravaningu.

Polski Caravaning działa też aktywnie w temacie ubezpieczeń caravaningowych, doradzając w tej kwestii czytelnikom oraz prowadzi platformę Bookingcamper.pl, która umożliwia wynajmowanie kamperów.

Na targach na ich stoisku będzie można uzyskać wiele cennych informacji i porad w niemal każdym temacie związanym z karawaningiem a doświadczeni redaktorzy na pewno okażą się świetnymi rozmówcami dla ciekawskich zwiedzających.