Organizator:

Polski Caravaning patronem medialnym CSP 2020

Podziel się

Polski Caravaning, czyli największy i najpopularniejszy magazyn oraz największy i kompleksowy portal o tematyce caravaningu w Polsce, po raz kolejny został naszym patronem medialnym.

Najświeższe informacje i baza wiedzy dla każdego fana caravaningu

Polski Caravaning to najpopularniejsze i najbardziej kompleksowe wydawnictwo prasowe, jeśli chodzi o tematykę związaną z caravaningiem i podróżowaniem na czterech kółkach. Również portal internetowy www.polskicaravaning.pl to skarbnica wiedzy i pierwsze źródło informacji jeśli chodzi o tematy nowości rynkowych, popularnych kierunków na wyjazd czy wynajmu/kupna kampera.

Na portalu znajdziemy rozbudowane testy kamperów i przyczep, porady prawne dotyczące podróży, relacje z wypraw opisujące kempingi i miejsca warte odwiedzenia a także całe mnóstwo porad i nowinek technicznych. Dodatkowym uzupełnieniem jest aktywny i dobrze prowadzony kanał na portalu Youtube, gdzie również można znaleźć mnóstwo wiedzy i informacji o caravaningu. 

Cieszymy się, że po raz kolejny portal Polski caravaning jest naszym patronem i nie możemy się doczekać atrakcji na ich stoisku. W ubiegłym roku prezentowali u siebie Volkswagena Grand California... co przygotują tym razem? Szczegóły wkrótce :)