KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Polski Związek Motorowy Patronem Honorowym Caravans Salon Poland 2022

Podziel się

Targi Caravans Salon Poland po raz kolejny zostały objęte Patronatem Honorowym Polskiego Związku Motoryzacyjnego. Takie wyróżnienie świadczy o zaufaniu do organizatora i nadaje jeszcze większego znaczenia i prestiżu targom caravaningowym w Poznaniu.

Ważny partner targów 

Patronat PZM oraz wsparcie ze strony komisji Caravaning PZM, to wielkie wyróżnienie dla Caravans Salon.

Polski Związek Motorowy (PZM) jest polskim związkiem sportowym działającym na podstawie ustawy z dnia 25 czerwca 2010r. o sporcie (tj. Dz.U z 2018r.poz. 1263) zrzeszającym członków sympatyków motoryzacji w kilkuset automobilklubach i klubach sportowych. Do najważniejszych celów Związku należy rozwój masowego i wyczynowego sportu motorowego: samochodowego, motocyklowego, żużlowego oraz kartingowego.

PZM powstał 30 stycznia 1950 roku z połączenia Automobilklubu Polski (rok założenia 1909) i Polskiego Związku Motocyklowego (rok założenia 1924) i jest jedynym kontynuatorem tradycji obu tych organizacji

Związek ma również swoją komisję Caravaning PZM, która zajmuje się popularyzacją tej formy spędzania czasu, organizuje, współorganizuje i patronuje zlotom, targom i wydarzeniom branżowym. Dodatkowo Caravaning PZM prowadzi swoją zakładkę na portalu internetowym PZM, gdzie można znaleźć wiele wartościowych informacji na temat karawaningu i wydarzeń. 

Europa Rally 2023 w Polsce - realizacja PZM

Międzynarodowy zlot w ramach Europa Rally, to jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w Europie każdego roku. W 2023 roku zlot zagości w Krakowie a za jego organizację jest odpowiedzialny właśnie nasz patron - Polski Związek Motorowy. My również gorąco wspieramy tę inicjatywę, aby zlot w Polsce okazał się niezapomniany dla braci caravaningowej z innych państw.

Więcej o zlocie znajdziemy TUTAJ

POZNAJ INNYCH NASZYCH PATRONÓW