Organizator:

Portal z gotowymi trasami dla zmotoryzowanych miłośników zwiedzania Polski - Wyprawomaniak.pl partnerem Caravans Salon Poland

Podziel się

Powstał nowy, internetowy portal turystyczny Wyprawomaniak.pl. , z którym targi Caravan Salon Poland nawiązały partnerstwo medialne. Na portalu znajdziemy gotowe i opracowane trasy z atrakcjami w różnych regionach Polski. Jest to duże ułatwienie przy planowaniu wyjazdów dla zmotoryzowanych turystów

Inspiracje i gotowe "przepisy" na trasy po Polsce

Portal Wyprawomaniak.pl jest inspiracją do podejmowania małych i dużych wypraw. Jednak także dla osób spędzających urlop stacjonarnie stanowi ciekawą podpowiedź co interesującego warto zobaczyć w okolicy.

Na portalu znajdziemy już 53 gotowe trasy w różnych zakątkach Polski a ich ilość systematycznie się powiększa. 

Każda trasa zawiera od kilku do kilkunastu atrakcji dobranych tak, aby można było je zwiedzić podczas jednego dnia. Co ważne starannie wyselekcjonowanych, dzięki czemu znalazły się tam tylko te najciekawsze.

Przedstawiane atrakcje są różnorodne, interesujące zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Znajdują się tu opisy muzeów, obiektów sakralnych, skansenów i parków kulturowych, obiektów inżynierskich, pomników, placów i parków miejskich, szlaków turystycznych i wielu innych.

W opisie każdej trasy znajduje się informacja, jakim pojazdem można ją przejechać: każdym samochodem lub kamperem, a może tylko SUV-em (trasy poza głównymi drogami). Inne ułatwienia to możliwość pobrania śladu GPX poszczególnych tras oraz linki z nawigacją do wszystkich prezentowanych atrakcji.

Tutaj krótki film pokazujący jak działa portal:

https://fb.watch/90HH-mid-s/