KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Pozytywny koniec wakacji z Caravans Salon – PROMOCJA

Podziel się

Tańsze o 25% bilety na Caravans Salon w Poznaniu, który odbędzie się od 2 do 4 października, to nasz sposób na pozytywne zakończenie wakacji i letniego sezonu. Już dziś skorzystaj z okazji i weź udział w najlepszej imprezie caravaningowej roku. Promocja trwa od 31 sierpnia do 4 września.

Już dziś zaplanuj jesienną wizytę na targach i skorzystaj z promocji!

Wakacje i letni sezon caravningowy zmierzają do końca, chodź w tym roku był to okres nietypowy, większość ekip powoli wraca z podróży i zaczyna myśleć o aktywnościach jesiennych. Jedną z nich bez wątpienia jest udział w targach Caravans Salon w Poznaniu, – dlatego przygotowaliśmy z tej okazji promocję na bilety wstępu!

Bezpieczne i pełne atrakcji – targi Caravans Salon 2020

Targi w Poznaniu odbędą się w pierwszy weekend października. Organizatorzy zapewniają, że impreza będzie bezpieczna i dostosowana do wymogów i wytycznych GIS. Ponadto, Caravans salon zapowiada się ciekawie pod kątem programowym: będą premiery kamperów i przyczep na 2021, najważniejsi wystawcy potwierdzają już swój udział, rośnie również lista partnerów i gości specjalnych oraz atrakcji towarzyszących targom.

Promocja na koniec wakacji – szczegóły:

Od 31 sierpnia do 4 września (do 12: 00) bilety normalne na każdy dzień oraz karnety będą tańsze o 25%

Maksymalna ilość biletów w koszyku podlegających rabatowi to 5 sztuk

Bilety są sprzedawane tylko online (brak możliwości zakupu stacjonarnego podczas targów) na platformie: www.tobilet.pl

LINK DO ZAKUPU BILETÓW: https://app.bitly.com/Bk1mbuZTAKA/bitlinks/3faN8lZ

 

Co w tym roku oferuje Caravans Salon Poland w Poznaniu?

Tegoroczna III edycja targów w Poznaniu zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Pojawiają się już informacje o premierach pojazdów z rocznika 2021 (Wavecamper i ich Renault Trafic Camper), ważni wystawcy i partnerzy potwierdzają swój udział i prezentacje oferty. Impreza uzyskała też honorowy patronat Polskiego Związku Motorowego PZM oraz strategiczne partnerstwo ze Stowarzyszeniem Polska Grupa Caravaningowa.

Co czeka na zwiedzających?: