KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

PREMIERA FRANKIA NEO I MORELO W NAJBOGATSZEJ WERSJI - CO JESZCZE W STREFIE CARGO?

Podziel się

Grupa CarGO zabierze ze sobą na Caravans Salon Poland aż wyjątkowych 16 modeli.

Poznański dealer, Grupa CarGO to regularny gość tragów Caravans Salon. W tym roku w ich strefie znajdziecie aż 16 wyjątkowych modeli. Morelo, Frankia, Pilote, RanDger - każdy miłośnik caravaningu, poszukującego nowego pojazdu z pewnością znajdzie coś dla siebie. Waszej szczególnej uwadze polecamy następujące modele: 

Morelo LOFT 82 LB

Podczas targów można zobaczyć wiele propozycji pojazdów kempingowych z najwyższej półki, ale niewiele z nich jest idealnie skrojonych pod polskiego klienta.

LOFT 82 LB to nie tylko możliwe maksymalnie doposażenie już w standardzie, ale także układ i kolorystyka, jakiej oczekują klienci. Każdy element tego kampera, już na etapie jego zamawiania, był wybierany bazując na doświadczeniu poznańskiego dealera. Mamy więc 4-osobową jednostkę z mocnym, 3-litrowym silnikiem Diesla pod maską i stosunkowo niewielką (jak na markę MORELO) długością.

Jednocześnie CarGO zadbało o osobne pomieszczenia sanitarne, duży aneks kuchenny z możliwością rozbudowy o zmywarkę i pralkę oraz ogromny salon z dodatkowym, opuszczanym łóżkiem dwuosobowym nad szoferką. Szukasz idealnego liner'a? Sprawdź MORELO - nie zawiedziesz się!

Frankia Platin I8400 GD
Frankia to już marka, która pewnie kroczy po polskim rynku caravaningowym. Marka, która wzbudza olbrzymie zainteresowanie, marka, która została doceniona przez kilkudziesięciu klientów z całej Polski. Dlaczego? Odpowiedź nie jest tak oczywista.

Frankia Platin łączy zalety olbrzymich liner'ów, swoistych apartamentów na kołach z stosunkowo niedużymi gabarytami i bardzo szerokimi możliwościami indywidualnej rozbudowy. Jednocześnie Frankia jest pojazdem prostym w obsłudze i niezwykle intuicyjnym. Przykład? Otwierana tylna klapa garażowa, dzięki której zapakujemy do pojazdu więcej niż u konkurencji. Dodatkowy schowek energetyczny. Zwijany kabel zasilający. Pełne przygotowanie do warunków zimowych. Można wymieniać tak bez końca....

Dziś wersje PLATIN przyciągają wzrok, mają rewelacyjne, świeże układy kolorystyczne a jednocześnie koszt ich posiadania (NADAL!) nie jest zaporowy w porównaniu do produktów konkurencyjnych.

Frankia Neo MI 7 BD

Wszystko wskazuje na to, że nowy model NEO będzie hitem na polskim rynku. W jednym pojeździe otrzymujemy podwozie Mercedesa, porządny silnik wraz z "automatem", krótką wersję w pełni zintegrowaną, ale jednocześnie posiadającą zarówno 4 miejsca do jazdy jak i do spania.

Jednocześnia Frankia przeniosła do modelu NEO wszystko to co najlepsze: wysoka jakość zabudowy, drzwi wejściowe HARTAL, schowki serwisowe, fantastyczny układ łazienkowo-toaletowy z gigantyczną kabiną prysznicową. Dlaczego będzie to prawdziwy HIT? Frankia NEO to samochód... do 3,5 tony, więc do jego prowadzenia wystarczy kategoria "B" prawa jazdy!

Pilote P696 U

Zbudowany na nowej wersji Fiata Ducato ten kamper zaskakuje pod wieloma względami i uwierzcie - nie znajdziecie drugiego takiego układu na całych Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

Po wejściu do tego krótkiego (bo 7-metrowego) pojazdu Waszym oczom ukaże się olbrzymi salon w kształcie litery U. Bezproblemowy dostęp do aneksu kuchennego, ogromny stół, przestrzeń do zrobienia albo porządnej imprezy albo przyjemnego spędzenia czasu we dwoje. P696U to kamper niezwykle uniwersalny - ma łącznie 4 miejsca do jazdy i 4 do spania. W przedniej części natomiast, tuż za szoferką, szybko docenimy duży aneks sanitarny z osobną kabiną prysznicową. Jest tak duża jak w "zwykłym" domu a przestrzeń z toaletą, umywalką i lustrem docenią wszystkie Panie. Jednocześnie całą zabudowę można odciąć za pomocą podwójnych drzwi więc w trakcie jazdy w szoferce po prostu nic nie słychać. 

Randger R560 4x4

Jeżeli jesteś człowiekiem aktywnym, często podróżującym do miejscówek nieoczywistych i niepopularnych to Randger R560 jest przeznaczony dla Ciebie. To kamper-van krótki (wjedzie wszędzie) z mocnym silnikiem 170-konnym oraz, co najważniejsze, napędem na wszystkie 4 koła. Rumunia, Turcja lub dzika Skandynawia stoją przed Tobą otworem.

Ten pojazd należy traktować jako narzędzie, które nie tylko nie będzie przeszkadzać, ale pomoże w eksploracji nowych, do tej pory niezbadanych i niedostępnych dla "zwykłych" kamperów terenów. Jednostka jest przeznaczona raczej dla pary, ale rodzina 2+1 również bezproblemowo się w nim odnajdzie. 

Powyższe zestawienie to dopiero początek atrakcji przygotowanych przez Grupę CarGO. Pełna lista modeli dostępnych w strefie dealera prezantuje się następująco:

 • Morelo LOFT 82 LB
 • Frankia Platin I8400 GD
 • Frankia Platin I8400 GD
 • Frankia F line I 890 QDB
 • Frankia Neo MT 7GDK
 • Frankia Neo MI 7 BD
 • Pilote G740 C
 • Pilote P746 GJ
 • Pilote P726 P
 • Pilote P696 U
 • Pilote 696 S
 • Pilote V630 J
 • Chausson Titanium Premium 720
 • Chausson Titanium Premium 788
 • Randger R560 4x4
 • Adria Matrix Axess 670 SL