Organizator:

Premiera kampervanów Pilote oraz jubileuszowa edycja Challengera na stoisku CarGO

Podziel się

CarGO w swojej strefie na Caravans Salon zaprezentuje premierowo dwie wersje vanów francuskiej kultowej już marki, Pilote V630 J oraz V600 G oraz jubileuszowego Challengera 287 GA, wyprodukowanego na 35 lecie marki.

Nowości od Pilote – premiera vanów

Pilote to kultowa i jedna z najdłużej funkcjonujących marek w ofercie firmy CarGO. Kampery tego producenta są znane i doceniane na całym świecie za zróżnicowane układy wnętrz i luksusowe wyposażenie. Nie inaczej jest w nowych modelach vanów, które debiutują w Polsce na Caravans Salon: 

 

Pilote V630 J - najnowszy van ze stajni grupy Pilote z podnoszonym dachem. Pod maską znajdziemy niezawodny silnik Fiat o pojemności 2.3l i mocy 140KM. Zwinny, ekonomiczny i luksusowy - idealne rozwiązanie dla aktywnej, 4 osobowej rodziny.

Pilote V600 G - najnowszy van ze stajni grupy Pilote z podnoszonym dachem. Pod maską znajdziemy niezawodny silnik Fiat o pojemności 2.3l i mocy 140KM. Zwinny, ekonomiczny i luksusowy - idealne rozwiązanie dla aktywnej, 4 osobowej rodziny.

 

 

Challenger’y

Francuski producent Challenger’ów przyzwyczaił użytkowników do luksusu i ekskluzywności przy dobrej cenie. W tą myśl wpisują się również modele prezentowane podczas Caravans Salon Poland.

Challenger 380 Graphite - jeden z najbardziej popularnych modeli ze stajni Challenger, przeznaczony dla 5-osobowej rodziny. Dwulitrowy silnik Forda połączony z automatyczną skrzynią biegów i 170KM mocy zadowoli każdego.

Challenger 287 GA - Jubileuszowa edycja kampera wydana na 35 lecie marki Challenger. Półintegralny pojazd z 2-litrowym silnikiem Forda i automatyczną skrzynią biegów to idealne rozwiązanie dla każdego maniaka motoryzacji, szczególnie jeżeli planuje podróż z 5 osobami