KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Premiera! Nowy układ od Pilote na stoisku CarGO

Podziel się

Podczas targów Caravans Salon Poland strefie firmy CarGO w Pawilonie 5 zostanie premierowo zaprezentowany nowy układ wnętrza w półintegrach Pilote - P726 P Expression. Oprócz tej absolutnej nowości, zobaczymy też kilka innych modeli Pilote na 2022.

Premierowy układ i moc nowości na sezon 2022

Pilote P696 U Expression, to zupełnie nowy, niespotykany u innych marek układ wnętrza z kanapą w kształcie litery U. W pojeździe do 7 metrów długości zmieszczą się 4 osoby - zarówno podczas jazdy jak i noclegu. Nowy układ okazał się hitem na tegorocznych prestiżowych targach caravaningowych w Dusseldorfie. Teraz zostanie po raz pierwszy pokazany szerokiej Polskiej publiczności w Poznaniu na Caravans Salon. 

Stoisko firmy CarGO, która jest dystrybutorem między innymi właśnie marki Pilote, zapełni się również innymi nowymi modelami popularnych i cenionych układów tej marki, wszystkie dedykowane na rok 2022. Zobaczymy między innymi: 

Pilote G740 FC Expression

Kamper Pilote G740 FC wyróżnia się układem salonu face-to-face, dzięki któremu zapewnia sporą przestrzeń życiową w ciągu dnia. Łóżko typu Quensbed docenią szczególnie pary, które cenią sobie maksymalną wygodę podczas podróży.

Pilote G740 FGJ Expression

Model G740 FGJ to idealny kompan dla wymagających rodzin z dziećmi - spora przestrzeń w salonie dzięki układowi face-to-face zapewnia wygodę na codzień, a układ podwójnych łóżek z tyłu z łącznikiem pozwala na wykorzystanie tej przestrzeni zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Dodatkowym atutem jest spora przestrzeń bagażowa, która pomieści w garażu nawet skuter!

Pilote P726 P Expression

Flagowy model marki Pilote i jeden z najchętniej kupowanych przez Klientów CarGO!. 5 miejsc do jazdy i 6 miejsc do spania w pojeździe półzintegrowanym daje sporo możliwości, zarówno mniejszym jak i większym rodzinom. Oddzielna łazienka z prysznicem i toaletą daje poczucie domowego komfortu.

 

>>>>WIĘCEJ INFORMACJI O TARGACH<<<<