Organizator:

Premiera ultralekkiego kampera iSMOVE na stoisku m-Camp

Podziel się

Gorąca premiera na stoisku dolnośląskiej firmy m-Camp, która jest oficjalnym ogólnopolskim dealerem ekskluzywnych kamperów Niesmann Bischoff. Premiera nowego modelu marki typu integra – iSmove, który zachwyca swoja lekką konstrukcją i przestronnością, pomimo kompaktowego wymiaru. Dodatkowo będzie to jedyny pokaz w Polsce tego modelu.

iSmovie - „wbrew wszelkim zasadom

Kampery typu integra, gdzie kabina jest spójna z całą zabudową, coraz śmielej wkraczają na polski rynek. Sprzyja temu m.in. obecna sytuacja w Polsce i na świecie – w związku z ciągłym zagrożeniem epidemicznym osoby udające się na urlop zaczęły doceniać atuty podróżowania kamperem. Nic dziwnego, że na rynku mamy wręcz „boom” na tego typu pojazdy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, tegoroczne stoisko firmy m-Camp też będzie większe od dotychczasowych i to prawie trzykrotnie. A wzrok wszystkich przykuje z pewnością nowość od Niesmann Bischoff – model iSmove.

Niewielka waga (zaledwie 2800 kg), 7 metrów długości, przestrzeń do jazdy i spania dla 5 osób, niecodzienne rozwiązania i nowoczesny design sprawiają, że pojazd wyróżnia się wśród wszystkich dostępnych na rynku propozycji. Sama marka Niesmann Bischoff reklamuje go sloganem „wbrew wszelkim zasadom”, a Marcin Pierzchlewicz – właściciel firmy m-Camp – potwierdza: „Jeszcze czegoś takiego nie widziałem, a w swoim życiu miałem styczność z naprawdę wieloma kamperami”.
Kompaktowy

 

Kompaktowy, ale przestronny

Dzięki przemyślanym rozwiązaniom niemiecka integra zyskuje bardzo dużo cennej przestrzeni. Udało się taki efekt osiągnąć m.in. za sprawą ręcznie i mechanicznie wysuwanemu cargo, blatom czy umieszczonej w szufladzie lodówce produkowanej specjalnie dla N+B. Do tego opuszczane łóżko, przesuwana kabina prysznicowa czy ultrainnowacyjne rozwiązanie pozwalające uzyskać 3 dodatkowe miejsca, tak żeby podczas postoju wszyscy mogli być zwróceni ku sobie wokół rozkładanego stołu. Detalem, na który warto zwrócić uwagę, jest chociażby antracytowy sufit czy filcowe ściany.

Nie tylko iSmove 

Premiera zadziwiającego iSmovie, to nie wszystko co można będzie zobaczyć na stoisku m-Camp jeśli chodzi tą luksusowa markę. Do dyspozycji będzie nie mniej interesujący model ARTO 77E.

Rapido, Itineo i Dreamer, m-Camp czeka na wielbicieli kamperów

Chociaż głównym bohaterem na stoisku firmy m-Camp będzie model iSmove, którego walory każdy będzie mógł poznać na żywo, to nie zabraknie też innych propozycji. Podczas targów zostaną również zaprezentowane pozostałe modele Niesmann+Bischoff, a także pojazdy Rapido, Itineo czy Dreamer. Na wszystkie pytania odwiedzających chętnie odpowiedzą pracownicy firmy m-Camp z właścicielem na czele. Podzielą się oni swoimi doświadczeniami i udzielą pomocnych rad.

Więcej informacji na stronie m-camp, którą znajdziecie pod asdresem www.m-camp.com.pl