Organizator:

Premierowy pokaz Dethleffs Beduin Scandinavia

Podziel się

Przyczepa Dethleffs BEDUIN SCANDINAVIA oraz kamper Dethleffs JUST 90 T 7057 DBM/EB, to kolejne premiery na stoisku Centrum Campingowego Kutno.

Dethleffs BEDUIN SCANDINAVIA

To nowa flagowa seria przyczep kempingowych na 2021 od Dethleffs!

Przyczepy BEDUIN od Dethleffs podróżują po całym świecie już od 1956 roku. Bezpiecznie, wygodnie i niezawodnie prowadzą swoich właścicieli do celu. W roku modelowym 2021 seria BEDUIN powróca jako wspaniały, nowy okręt flagowy w gamie przyczep kempingowych Dethleffs.

W standardzie zimowy komfort z ogrzewaniem ciepłą wodą i ogrzewaniem podłogowym, aby caravaning był możliwy przez cały rok. Właśnie dlatego do nazwy BEDUIN dodano określenie SCANDINAVIA, które doskonale odzwierciedla charakter zarówno całorocznej użyteczności, jak i nowoczesnego projektu – wygodnej przyczepy kempingowej w “nordyckim stylu”.  

Dzięki wysokiej jakości, kunsztownie wykończonemu wnętrzu i ekskluzywnemu wyposażeniu standardowemu przyczepy  BEDUIN SCANDINAVIA są skierowane do wszystkich, którzy nawet na wakacjach nie chcą rezygnować z posiadania komfortu mieszkania “u siebie” oraz potrzebują dużo przestrzeni osobistej.. Do wyboru siedem układów wnętrza.

Nowoczesny design nowej serii Dethleffs znajduje również odzwierciedlenie w wyglądzie nadwozia przyczep. Powłoka zewnętrzna wykonana z gładkiej białej blachy, zgrabne trapezowe okna, chromowane uchwyty  i osłona dyszla w standardzie przyciągają wzrok, nadając przyczepie nowoczesny i atrakcyjny wygląd.

Przyczepy kempingowe BEDUIN kompleksowo wyposażono w ekskluzywne elementy poprawiające bezpieczeństwo, np. sprzęgło przeciwskrętne, wysokiej jakości markowe opony, wytrzymały dach z TWS, samoregulujący się hamulec i praktyczną wagę dyszla.

 

Nowy kamper Dethleffs JUST 90 T 7057 DBM/EB

Stworzone specjalnie dla początkujących! Kampery ze specjalnej jubileuszowej edycji JUST 90,  z okazji 90-lecia Dethleffs, zachęcają niską ceną, bogatym wyposażeniem oraz nowoczesnym, świeżym wyglądem. Jeden z nowych modeli zobaczymy podczas Caravans Salon Poland

5-osobowe, modele 2021

Silnik FIAT 2.3 140 KM

Łóżko opuszczane elektrycznie

Izolowane zbiorniki