Organizator:

PRO CAMP ZNÓW ZAPREZENTUJE TO, CO NAJLEPSZE OD KNAUS TABBERT

Podziel się

Przyczepy i kampery marki Knaus i Tabbert a także namioty Isabella, znów zagoszczą na Caravans Salon Poland i wypełnią duże stoisko firmy Pro Camp. W ubiegłych latach biało niebieska strefa robiła imponujące wrażenie. Czekamy na powtórkę w październiku!

O Pro Camp

Wrocławska firma Procamp jest przedstawicielem bawarskiej marki KNAUS TABBERT GmbH w Polsce już od 25 lat. Przyczepy i kampery Kanus są rozpoznawalne wszędzie a producent jest jedną z największych firm produkujących przyczepy i samochody kempingowe na świecie. W ofercie Pro Camp znajdziemy całą gamę modelową Knaus i Tabbert od mniejszych, budżetowych i bardziej sportowych modeli aż po luksusowe duże konstrukcje.

Firma oferuje też akcesoria do przyczep i samochodów kempingowych np. całą gamę przedsionków, mebli i namiotów Isabella.

Gama usług oferowanych przez Pro Camp jest szersza i obejmuje też:

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • naprawy i remonty przyczep
  • montaż wyposażenia dodatkowego
  • naprawy instalacji wewnętrznych
  • doradztwo w sprawach technicznych
  • sprzedaż wszelkich akcesoriów i wyposażenia, w tym mebli turystycznych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych

| MARKI W OFERCIE: Knaus, Isabella, Frankana i Freiko, Dometic, Alde, Truma

Knaus na Caravans Salon Poland w Poznaniu

Firma Pro Camp jest obecna na naszych targach już od kilku edycji a ich stoisko zawsze robi wielkie wrażenie i jest pełne pojazdów Kanus oraz polskich premier tych modeli.

W tym roku liczymy na jeszcze więcej biorąc pod uwagę sporo nowych modeli prezentowanych przez niemieckiego producenta. Jest zatem szansa na kilka ciekawych premier od Kanusa 21-23 października w Poznaniu.

Odwiedź wystawcę: https://www.knaus.pl/