KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Projekt Polandscapes gościem targów Caravans Salon

Podziel się

Polandscapes to realizacja pomysłu - marzenia Magdy i Marcela Dezorów, jak sami o tym mówią - jest to "filmowa podróż przez Polskę". Autorzy niezwykłego filmu dokumentalnego postanowili pokazać jak piękny jest nasz kraj, czego bardzo często nie dostrzegamy. Film realizowali mieszkając w wyremontowanym przez siebie kamperze. O swoim projekcie opowiedzą podczas Caravans Salon Poland na niedzielnym spotkaniu.

Filmowcy z powołania, kamperowcy z wyboru


Poznali się w Poznaniu, skąd oboje pochodzą. Ich marzeniem było stworzenie filmu dokumentalnego pokazującego piękno polskich krajobrazów (Poland + landscapes = POLANDSCAPES). W tym celu przeprowadzili się do mobilnego domu na kółkach i wyruszyli w podróż przez zmieniające się podczas pór roku regiony Polski. Kamper Fiat Ducato I rocznik 1993 z zabudową Hymer, który odremontowali i dostosowali do swoich potrzeb, stał się ich domem i studiem mobilnym na dwa i pół roku. Przez ten czas zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz, wielokrotnie wracając do wybranych miejsc. Nie mając nigdy wcześniej żadnego doświadczenia "życia w drodze", uczyli się tego w praktyce, korzystając także z porad ludzi, z wielu grup i forów, których łączy wspólna pasja do caravaningu.

Polska sfilmowana, pora na podbicie serc publiczności

Po dwóch latach podróży i zbierania materiałów powstał krótkometrażowy film dokumentalny, który dotychczas zdobył oficjalną selekcję na festiwalach filmowych w Krakowie i Zakopanem i spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem recenzentów. Na Caravans Salon Poland opowiedzą o kulisach powstawania filmu i całego projektu oraz o tym, kiedy będzie można film zobaczyć w całości.

Strona www projektu Polandscapes

Spotkanie z Magda i Marcelem w niedzielę 4 października o 13:00 (Pawilon 3A - strefa prelekcji)

 

Nie zwlekaj i kup bilet na najlepsze targi caravaningowe już dziś (kliknij w baner)