KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Przyznano nagrody European Innovation Award 2021. Wśród nagrodzonych, są modele prezentowane na Caravans Salon 2020

Podziel się

Gala European Innovation Award, 2021 czyli prestiżowego konkursu na innowacje w caravaningu, po raz pierwszy odbyła się bez udziału publiczności w formule online. Wśród laureatów znalazły się również przyczepy i kampery, prezentowane podczas Caravans Salon 2021.

16 kategorii i ponad 120 zgłoszonych innowacji

O tym, do kogo tym razem trafi prestiżowa European Innovation Award 2021, decydowali DoldeMedien Verlag i redaktorzy 17 europejskich magazynów o tematyce caravaningowej. Polskę reprezentowała oczywiście redakcja www.polskicaravaning.pl Kategorii do nagrodzenia było 16 a w szranki stanęło ponad 120 produktów i innowacji.

Adora i iSmowe wśród laureatów

W kategorii Interior design (wygląd wewnętrzny) nagroda trafiła do firmy Niesmann+Bischoff za kampera iSmove, którego premierę i jedyna prezentację można było zobaczyć podczas Caravans Salon 2020 w Poznaniu.

Natomiast w kategorii Exterior Design (wygląd zewnętrzny) najlepsza okazała się przyczepa Adria Adora, którą również mogli podziwiać nasi zwiedzający podczas targów, gdzie razem z „większą siostrą” Adrią Astella – były prawdziwymi gwiazdami imprezy.

 

 

Easy Caravaning najlepszy start-up i wybór blogerów. Truma z podwójną nagrodą

Ważną w kontekście innowacji i rozwoju rynku kategorię „Innowacyjny start-up” wygrała marka Easy Caravanning. Co ciekawe ta sama marka została pierwszym wyborem wśród blogerów branżowych. Rozwijana wciąż koncepcja TakeOff – czyli składana przyczepa kempingowa okazała się, więc hitem i ma przed sobą przyszłość.

Warto wspomnieć o nagrodach dla marki Truma, która oprócz nagrody w kategorii „akcesoriów kempingowych”, za lodówki Truma Cooler, została również uhonorowana nagroda w kategorii „Koncepcja wizji społecznej” – co było wyrazem uznania dla specjalnego zaangażowania społecznego Trumy. Firma od wielu lat wspiera organizacje i projekty społeczne w Monachium i okolicach, m.in. poprzez własną Fundację Truma Renate Schimmer-Wottrich.