KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Radosław Nawrot gościem Caravans Salon Poland

Podziel się

W niedzielę o 11: 00 w naszej strefie prelekcji w pawilonie 3A, będziemy gościć redaktora Radosława Nawrota, dziennikarza i publicystę, znanego głównie z rubryk sportowych i przyrodniczych. Prywatnie podróżnika i pasjonata kontynentu Australijskiego, o którym napisał książkę „Australia no worries!”. Prelekcja będzie poświęcona właśnie tematyce podróży po antypodach.

Dziennikarz sportowy i przyrodniczy oraz podróżnik

Redaktor Radosław Nawrot, związany na stałe z poznańska redakcją Gazety Wyborczej oraz radiem „Afera”, jest znany przede wszystkim z rubryk sportowych, ale równie często pisze o tematyce przyrodniczej czy filmowej.

To nie tylko wszechstronny dziennikarz, ale również autor książek. Najbardziej znana jest fabularyzowana biografia Mirosława Okońskiego, legendy Lecha Poznań, pt. „Okoń”. Na swoim koncie ma również głośną powieść „Szachownica” o powstaniu wielkopolskim.

Z zamiłowania Radosław Nawrot jest podróżnikiem i to właśnie o podróży jest jego najnowsza książka, o której opowie podczas spotkania na Caravan Salon.

„Australia no worries!” to opowieść o podróży po Tasmanii i Australii pełna anegdot, w której przewodnikami są lokalne zwierzęta i to ich śladem podąża autor. Podczas podróży zatrzymywał się również na Australijskich kempingach, o czym na pewno opowie podczas spotkania.

Strona Facebooku Radosława Nawrota: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001177844552