Organizator:

Rodzinny Festiwal Podróżniczy TUP TUP, czyli kolejny powód aby odwiedzić Caravans Salon

Podziel się

Podczas tegorocznej edycji Caravans Salon Poland zadebiutuje kolejny ciekawy projekt dedykowany miłośnikom rodzinnego podróżowania. Po raz pierwszy, podczas 10. Edycji Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń odbędzie się Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup. Podczas wydarzenia będzie można znaleźć inspirację i pomysły na rodzinne podróżowanie, poradniki o pakowaniu, czy zasięgnąć porad odnośnie potrzebnego sprzętu na wyjazd w góry.

Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup

Twoja rodzina powiększyła się i nie chcesz rezygnować z podróżniczych planów?

Wszyscy ciągle Ci opowiadają, że wraz z dzieckiem skończy się podróżowanie..? Wcale tak nie musi być!

Podczas 10. edycji Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń odbędzie się po raz pierwszy Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup dedykowany dla rodzin z dziećmi, które chciałyby spełniać swoje podróżnicze marzenia.

Organizatorzy wydarzenia chcą stworzyć miejsce pełne inspiracji i pomysłów do rodzinnego podróżowania. Uczestnicy mogą oczekiwać solidnej dawki wiedzy oraz złagodzenia ich objaw i wątpliwości powiązanych z podróżami z najmłodszymi.

Tegoroczny Festiwal to miejsce, do którego warto się udać całą rodziną, ponieważ podpowiemy jak zaplanować podróż z dzieckiem aby nie zwariować, wytłumaczymy jak się efektywnie spakować, czy porozmawiamy o czym warto pomyśleć wcześniej, aby w czasie podróży czuć się bezpiecznie i móc cieszyć się sobą.

Nie zabraknie też porad dotyczących sprzętu na wyjazd w góry czy na rower.

Trzy inspirujące bloki tematyczne

Festiwal odbędzie się w sobotę 22.10 i będzie podzielony na 3 bloki tematyczne. Pierwszy z nich to strefa inspiracji, gdzie usłyszycie opowieści i historie podróżujących rodzin. Najlepiej uczyć się na cudzych błędach, ale warto też inspirować się ciekawymi ludźmi, którzy na swoim koncie mają wiele podróży w rodzinnym gronie.

W Strefie pomysłów poruszone zostaną tematy bezpieczeństwa, zdrowia i nudy w podróży.

Strefa praktyczna będzie kopalnią wiedzy o sprzęcie, który warto zabrać w podróż, szczególnie gdy w planach macie aktywności sportowe. 

Dowiedz się czegoś więcej

Towarzyszące warsztaty to także ciekawa forma na spędzanie czasu i doskonałe miejsce na zdobycie dodatkowej wiedzy. W tym roku przy Festiwalu planowany jest cykl warsztatów skierowanych zarówno do rodziców, dzieci i całych rodzin.

Coś dla moli książkowych

Przedłużeniem Festiwalu Tup Tup będą spotkania dla wielbicieli familijno-podróżniczej literatury. Planowany jest cykl spotkań z autorami książek podróżniczych. Ponadto, w strefie wystawców będzie można też znaleźć stoiska wydawnictw, wypełnione książkowymi, podróżniczymi inspiracjami.

Weekend pełen rodzinnej zabawy

Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup, odwiedzicie w ramach biletu na Caravans Salon Poland zapraszamy na towarzyszące imprezy, gdzie przez cały weekend (21-23.10.2022) będziecie mogli przeżyć mnóstwo przygód i zobaczyć wiele atrakcji:

  • Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń - Największy podróżniczy Festiwal w Wielkopolsce, wypełniony prelekcjami podróżniczymi, spotkaniami z ciekawymi ludźmi, warsztatami, ciekawymi stoiskami. Pierwszy dzień Festiwalu odbędzie się na scenie Targów Tour Salon i będzie poświęcony podróżom po Polsce, a sobota i niedziela podróżom po całym Świecie.
  • Targi Tour Salon - miejsce podróżniczych inspiracji.
  • Targi Yacht Salon - coś dla miłośników sportów wodnych, łódek i żeglarstwa
  • Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup - miejsce inspiracji do rodzinnych podróży.

Gotowi na rodzinną imprezę?

Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup to kolejna atrakcja warta odwiedzenia podczas święta caravaningu i turystki w Poznaniu. 

Szczególnie zachęcamy do zaopatrzenia się w nasz KARNET, dzięki czemu w cenie niższej niż dwa dni imprezy, zyskujecie możliwość udziału w całym 3-dniowym programie imprez i zobaczenie "na spokojnie" całej ekspozycji targów i programu spotkań. 

>>> KUP BILET TUTAJ <<<