KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

SILESIA CAMP NA CARAVANS SALON POLAND

Podziel się

Autoryzowany dystrybutor kamperów i przyczep marki Dethleffs, firma Silesia Camp z Zabrza zaprezentuje swoją ofertę i usługi podczas targów Caravans Salon Poland. Wszyscy fani przyczep z serii Nomad i Beduin czy kamperów Just 90, Just Go czy Trend znajdą coś dla siebie na stoisku Silesia Camp.

Bilety Katalog Wystawców Strefa Hand Made/Vanlife

Specjaliści od Dethleffs

SILESIA CAMP zrodził się z miłości do podróżowania i motoryzacji wraz z zespołem profesjonalnych ekspertów dzielących te właśnie pasje. Związali oni swoje życie z karawaningiem i po latach zbierania doświadczeń w tej dziedzinie zbudowali liczącą się na rynku markę. Dzięki wiedzy, profesjonalnym narzędziom i ciężkiej pracy są teraz w stanie pomóc każdemu, kto posiada swój mobilny dom, a także każdemu kto takiego pojazdu dopiero poszukuje.

Firma Silesia Camp z siedzibą w Zabrzu, to autoryzowany dystrybutor pojazdów marki Dethleffs. Prowadzą również sprzedaż szerokiej gamy akcesoriów campingowych, wypożyczalnię kamperów, a także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, obejmujący również usługi doposażenia kampera. W Silesia Camp co ważne można serwisować nie tylko pojazdy Dethleffs, ale również pojazdy innych marek caravaningowych.

| MARKI W OFERCIE : Dethleffs, Thule, Sunlight

W Centrum Kempingowym Silesia Camp dokonają ulepszenia przyczep i kamperów, doposażą pojazdy praktycznymi akcesoriami turystycznymi i specjalistycznymi. Obsługa w Centrum to doświadczenie i indywidualne podejście a pracownicy firmy to ludzie z ogromną pasją do caravaningu.

Odwiedź wystawcę: https://silesiacamp.pl/