KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Spotkanie #Razem o Caravaningu podczas Poznań Moto Fest

Podziel się

Pierwsze w tym roku targi motoryzacyjne, Poznań Moto Fest, które odbyły się na Międzynarodowych Targach Poznańskich 19 i 20 czerwca, były też okazją do pierwszej ekspozycji oferty kamperów i przyczep oraz spotkania w gronie producentów, dealerów i osób związanych z branżą, którzy byli obecni na targach. Spotkanie #Razem o Caravaningu było transmitowane online, dzięki czemu również szersza publiczność mogła posłuchać ciekawej rozmowy o branży i jej perspektywach po pandemii.

Kampery i przyczepy na Poznań Moto Fest 2021

Poznań Moto Fest, to nowa letnia formuła targów motoryzacyjnych w Poznaniu, zapoczątkowana w 2020 roku. Ekspozycja dealerów i producentów jest tutaj połączona z wystawą samochodów kolekcjonerskich, zabytkowych, kamperów oraz pokazami driftu samochodowego i atrakcjami dla całych rodzin, takimi jak GoKarty czy pokazy supercars i hypercars.

W tej piknikowej nieco luźniejzej atmosferze swoje miejsce mają również kampery i wystawcy z branży caravaningowej. Na II edycji Poznań Moto Fest swoje stoiska i ofertę zaprezentowały firmy takie jak: Wavecamper, CampRest, CarGO Group czy Centrum Campingowe.

Można, więc było zobaczyć nowości i bestselery marek takich jak Frankia, Pilote, Dethleffs czy Eriba oraz cały przegląd propozycji kamper-vanów od Wawecamper, natomiast amatorzy planowania podróży korzystali z fachowych porad i gotowych tras przygotowanych przez ekipę CampRest.pl

#Razem o Caravaningu

Obecność przedstawicieli branży, przedstawicieli targów Caravans Salon Poland oraz nowego prezesa Stowarzyszenia Polska Grupa Caravaningowa, Dariusza Wawrzyniaka zaowocowała spotkaniem/debatą na temat branży, targów oraz ogólnie caravaningu w Polsce.

Spotkanie pod nazwą #Razem o Caravaningu, w studio plenerowym zaaranżowanym na potrzeby transmisji z Poznań Moto Fest było transmitowane online, dzięki czemu wszyscy zainteresowani mogli posłuchać rozmówców.

Tematem dyskusji były zagadnienia takie jak: kondycja branży caravaningowej w czasie pandemii, rola targów w promocji i rozwoju branży czy też charakterystyka i specyfika Polskich konsumentów kamperów i przyczep.

Wszyscy rozmówcy z entuzjazmem odnieśli się zarówno do perspektyw rynku karawaningowego w Polsce, podkreślając rekordowe wolumeny sprzedaży czy zainteresowanie wypożyczaniem czy planowaniem podróży kamperem jak również do powrotu do organizacji targów i innych imprez, które promują caravaning i są okazją do spotkań.

Przedstawiciel naszych targów Caravans Salon Poland 2021, nakreślił też perspektywę i idee tegorocznych targów, które zapowiadają się rekordowo i interesująco zarówno dla zwiedzających jak i wystawców.

Więcej o targach znajdziecie pod tym LINKIEM