Organizator:

Strefa Vanlife/Hand Made w Pawilonie 4 zaprasza!

Podziel się

Zlokalizowana w Pawilonie nr. 4 MTP Strefa Hand Made/Vanlife, gdzie można zobaczyć kampery własnoręcznie zbudowane, przerobione, odrestaurowane czy zaaranżowane, przez właścicieli. To również miejsce, w którym spotkasz naszych gości ze sceny, vanliferów i influencerów, którzy mieszkają w swoich kamperach lub vanach i dzielą się relacjami ze swoich podróży.

O targach Bilety

HAND MADE/VANLIFE - Strefa pełna inspiracji i okazji do spotkań

Strefa Hand Made/Vanlife zlokalizowana razem ze Strefą RETRO w Pawilonie 4 MTP to miejsce, w którym swoje kampery, kampervany i busy zaprezentują nasi goście/vanliferzy, którzy na co dzień żyją na 4-kółkach i propagują taki styl życia na swoich blogach, social mediach i kanałach YT oraz właściciele samodzielnie zrobionych, wyremontowanych czy zbudowanych kamperów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami w ramach konkursu CampRest.com - gdzie w cyklu specjalnych artykułów poznaliśmy ich historię. 

>>>>LINK DO CYKLU ARTYKUŁÓW NA CAMP REST<<<< 

Kogo spotkacie? 

PODRÓŻOVANIE - youtuberzy i van life'rzy

PodróżoVanie to inspirujący projekt Kasi i Łukasza, którzy postawili wszystko na jedną kartę - porzucili dotychczasowe wielkomiejskie życie, by realizować swoje marzenia o podróżowaniu i wolności.

Strona internetowa Kasi i Łukasza: https://podrozovanie.pl/ 

FOXES IN EDEN - youtuberzy i van life'rzy

Zosia i Kuba, czyli Foxes in Eden – potocznie zwani „lisami”.

Swoją historią i codziennym życiem w drodze dzielą się na znanym i lubianym kanale YouTube - www.youtube.com/c/foxesineden i Instagramie - www.instagram.com/foxesineden

THE BIG FIVE FAMILY

5 osobowa rodzina czyli Kasia, Bob i ich trzej synowie, która ponad rok temu postanowiła zmienić dotychczasowe życie i po sprzedaży domu w Warszawie i wszelkich zbytecznych ruchomości wyruszyła w podróż swoim kamperem. Zostali nomadami w podróży bezterminowej. Mimo ograniczeń związanych z korona wirusem żyją szczęśliwie podążając za słońcem. Spędzili zimę w Turcji, poznali Gruzję a obecnie mają w Polsce przerwę techniczną gdyż zmieniają swojego kampera na wyprawową ciężarówkę, którą sami przebudowują. Ich trzej synowie są w edukacji domowej i rok szkolny kompresują do koniecznego minimum, żeby korzystać z życia i rozwijać swoje pasje. Jak podkreślają, rodzina cieszy się wolnością i czerpie z życia pełnymi garściami. Kochają naturę i dobrych ludzi, którzy ich otaczają. Wystarczy im dzień dzisiejszy! #gomakememories

Znajdziecie ich na Instagramie: //Instagram.com/thebigfivefamily 

I facebooku: https://www.facebook.com/thebigfivefamily 

FAMILIAVENTURA

Karol, Marta, Alicja, Lena i Tesla, czyli cztero-osobowa rodzina z psem, która postanowiła nie czekając na jutro, wywrócić dotychczasowy świat do góry nogami i wyjść marzeniom naprzeciw. Zwolnić, zacząć żyć według własnych zasad, ciesząc się każdym dniem i każdą chwilą razem.  


Sprzedali dom, spłacili kredyt, odeszli z etatów, kupili kampera. Samodzielnie przearanżowali jego wnętrze tak, by czuć się w nim jak u siebie. Od października 2020 przemierzają Europę bez pośpiechu, bez zegarka i bez kalendarza; blisko siebie i natury; z małą ilością rzeczy, ale za to z całą gamą bezcennych przeżyć i emocji; poznając piękne miejsca oraz fantastycznych ludzi; realizując swoje pasje i marzenia.

Znajdziecie ich na: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063768841099 

TERASFERA

Monika i Paweł z Terasfera, swój wymarzony projekt kampera zrealizowali mieszkając w Wielkiej Brytanii a pierwsze podróże nowym domem na kółkach odbyli po Szkocji.  Od zawsze kochali podróże i snuli plany o ich realizacji, pomysł na alternatywny, vanlifowy sposób podróżowania pojawił się wraz z pandemią. Tak zrodził się pomysł na budowę kampera. Zamiłowanie do majsterkowania i do idei “zrób to sam” również pomogło im w podjęciu tej decyzji, bo wiedzieli jak ogromną satysfakcję daje własnoręczne wykonie nawet najmniejszego drobiazgu.

To zaowocowało kamperem na bazie Mercedesa Sprintera rocznik 2016 313 Cdi 2.1 Diesel. W którym wszystkie prace wykonali sami, dosłownie „na ulicy” z powodu braku własnego garażu. Efekty widać na fotografiach i w social mediach. Wyjątkowe wnętrze, z ciepłym, przytulnym klimatem robi świetne wrażenie i oddaje ducha właścicieli.

Monika i Paweł prowadzą bloga, w którym opisują swoje przygody, dają wskazówki i porady oraz pokazują swój pomysł na podróżowanie.

Więcej o projekcie przeczytacie na: https://www.terasfera.pl/

 

TRIPCIAK CREW

Bartosz, Dominika i Alaska załoga  30 letniego busika zwanego Tripciakiem, którym pokonali już ponad 75 tys. km i 36 państw.

Znajdziecie ich na: https://www.facebook.com/Tripciakcrew  

PALERMO - avantura.campers

Amanda i Hubert znani jako Avantura Campers i ich kampervan o wdzięcznej nazwie Palermo. 

MATEUSZ KUBATEK - kamper na bazie autobusu

Ładowność bez kompromisów, czyli kamper dla 4 osobowej rodziny, zbudowany na bazie małego autobusu. Mateusz przerobił Renault Carrier PC27S, autobus budowany przez firmę Carrier na podwoziu ciężarówki Renault Midliner, na przytulne mieszkanie. Taki projekt to duże wyzwanie i rodzi wiele pytań, na które autor chętnie odpowie w czasie targów.

 

 

>>>>WIĘCEJ INFORMACJI O TARGACH<<<<