Organizator:

Świąteczna promocja na start! Ruszyła sprzedaż biletów na targi Caravans Salon Poland 2022 w Poznaniu.

Podziel się

Targi Caravans Salon Poland 2022 będą piątą odsłoną jesiennej imprezy w Poznaniu. Dynamika rozwoju imprezy oraz rynku wyraźnie wskazuje na to, że można spodziewać się kolejnej rekordowej imprezy na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Choć do targów jeszcze 11 miesięcy, sprzedaż biletów już ruszyła i to w formie Świątecznej Promocji!

Promocja na start!

Targi karawaningowe w Poznaniu odbędą się od 21 do 23 października 2022 i będą V edycją imprezy Caravans Salon Poland.

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na imprezę, w formie Świątecznej Promocji! Bilety w obniżonych cenach, będzie można kupić do końca grudnia. Następnie rozpocznie się kilkumiesięczny okres I przedsprzedaży.

Ceny promocyjne:

- Bilet Normalny jednodniowy (na dowolny dzień targów) – 20 zł

- Bilet ulgowy dla dzieci od 7 do 12 rż oraz osób niepełnosprawnych – 15 zł

- Karnet na całe wydarzenie – 40 zł

Od stycznia ceny wzrosną o 15-20%.

Więcej o imprezie i biletach – TUTAJ

>>>>KUP BILETY W ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI<<<<

1 bilet na 3 imprezy i jeszcze większe targi w 2022

Zakup biletu na Caravans Salon Poland uprawnia do zwiedzania całego bloku imprez, jakie odbędą się na MTP w dniach 21-23 października 2022. Oprócz targów kamperów, przyczep i sprzętu kempingowego, będzie można wziąć udział w targach turystyki u regionów – Tour Salon oraz w Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń.

Wszystko wskazuje na to, że targi w Poznaniu w 2022 będą jeszcze większe. Wielu czołowych producentów już dziś potwierdziło swój udział w targach i zadeklarowało zwiększenie powierzchni wystawienniczej.

Więcej o targach i planowanych atrakcjach: TUTAJ

Bilety/parcele na Zlot Caravaningowy

Tradycyjnie targom Caravans Salon Poland będzie towarzyszył Zlot Caravaningowy. Wszystko wskazuje na to, że uda się go znacząco powiększyć i dodać kilka dodatkowych atrakcji. Sprzedaż parceli rozpocznie się jednak dopiero w okresie Wielkanocno-Majówkowym, co jest związane z szeregiem formalności i przygotowaniem/rezerwacją terenu pod zlot. Organizatorzy chcą mieć pewność, co do rozmieszczenia parceli, dostępności mediów itd. zanim rozpoczną sprzedać miejsc postojowych.

Strona z informacjami o Zlocie: TUTAJ