KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Szeroka oferta Rapido na stoisku m-Camp

Podziel się

Rapido to kolejny producent, który zasypał nas nowościami na 2020 i 2021 rok. Kilka czołowych modeli, pokazujących przekrojowo ofertę producenta, będzie można zobaczyć na stoisku m-Camp.

Na stoisku m-Camp, podczas Caravans Salon zobaczymy następujące modele marki Rapido:

- RAPIDO 696F

- RAPIDO 666F

- RAPIDO 8096DF ALDE

- RAPIDO i96

- RAPIDO V62

 

Wygodne wnętrza premium

RAPIDO 696F, RAPIDO 666F oraz RAPIDO 8096DF ALDE to jedne z sześciu modeli, jakie zostały wyposażone we wnętrze z serii ULTIMATE LINE. To zupełnie nowa stylistyka kamperów, która ma wpływ na wygląd zewnętrzny i wewnętrzny. Dostajemy chociażby aluminiowe felgi, czy kabinę w kolorze szarym. Do tego cała lista detali, takich jak podświetlany zagłówek, które dodają jeszcze większej ekskluzywności.

Nowy pakiet to nie tylko wygląd. To również ogrzewanie Truma Combi, ale w najnowszej wersji 6EH. Mamy tutaj do dyspozycji gaz oraz dodatkowe grzałki elektryczne - sprawdza się to zwłaszcza podczas warunków zimowych. Nie zabrakło panelu sterującego CP Plus i systemu iNet, za pomocą którego możemy zdalnie sterować ogrzewaniem.

Pomieszczenia według nowego projektu

RAPIDO kompletnie przeprojektowało każde z pomieszczeń dostępne w pojazdach kempingowych. Mamy tu np. nowy wygląd aneksów kuchennych. Szafki zyskały nowoczesne fronty meblowe, wszędzie znajdziemy drobne, chromowane wstawki. W nowych modelach do szuflad schowamy więcej rzeczy. Dla naszego bezpieczeństwa (i naszego portfela) producent dodał elektroniczny zamek centralny. Za pomocą jednego przycisku zablokujemy każdą z szuflad na czas jazdy.

Nie tylko kuchnia uległa modernizacji. Zmienił się również wygląd sypialni w układach z łóżkiem centralnym. W oczy rzucają się nowe szafy naścienne z zamkami i zakrzywionymi drzwiczkami. Szafka nocna, znajdująca się tuż przy głowie, zyskała porty USB i złącza 12V. Nie obyło się też bez przeprojektowania oświetlenia.

Nowe zestawy tapicerek

BELLAGIO i NACARAT - tak w sezonie 2021 będą nazywać się zestawy tapicerek i mebli w kamperach RAPIDO. Zacznijmy od tego pierwszego, czyli BELLAGIO. To przede wszystkim matowe fronty meblowe górnych szafek z opcją połysku. Pionowe, drewniane słoje zastąpiono nowoczesnymi, poziomymi liniami. Dorzucono nową listwę krawędziową drzwi i drobne elementy z chromu.

NACARAT jest zupełnie inny. Dominuje tutaj drewno w różnych kolorach. Meble są bardziej stonowane, eleganckie. Ciepło „domowego ogniska” świetnie połączono z nowoczesnością XXI wieku. Nowe drzwiczki szafek górnych mają błyszczące, białe wykończenia, nową listwę krawędziową i chrom.