KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Targi Caravans Salon Poland partnerem głównym „Polish Campers & Caravans Conference”!

Podziel się

30 listopada odbędzie się pierwsza konferencja organizowana przez Polską Grupę Caravaningową – „Polish Campers & Caravans Conference”. Głównym celem będzie promocja polskiej branży producentów kamperów i przyczep kempingowych. Targi Caravans Salon Poland zostały głównym partnerem imprezy.

Konferencja branży karawaningowej

Już 30 listopada odbędzie się pierwsza konferencja organizowana przez Polską Grupę Caravaningową – „Polish Campers & Caravans Conference”. Głównym celem będzie promocja polskiej branży producentów kamperów i przyczep kempingowych.

Targi partnerem głównym

„Bardzo dynamicznie rozwijający się rynek przyczep kempingowych oraz kamperów w ostatnich latach spowodował oprócz olbrzymich wzrostów sprzedaży znanych już marek, pojawienie się lub też wzmocnienie pozycji mniejszych producentów. Cieszy szczególnie fakt, iż nasze rodzime marki jak Globe Traveler, Wavecamper czy Bus Kamper są doceniane coraz bardziej w całej Europie” mówi Marta Szydłowska, dyrektor Caravans Salon Poland. „Jako organizator targów jesteśmy dumni, mogąc poprzez partnerstwo konferencji dołożyć swoją cegiełkę do promocji polskich produktów” – dodaje Szydłowska.

Konferencja startuje już 30 listopada i odbędzie się w wersji hybrydowej. Wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu z organizatorem.

 

Stowarzyszenie Polska Grupa Caravaningowa powstało w 2019 roku z inicjatywy wielu osób z branży
m.in. dealerów pojazdów, producentów pojazdów specjalnych kempingowych, wystawców, przedstawicieli wypożyczalni pojazdów kempingowych i mediów. Wzorem dla nas są działające
od wielu lat organizacje europejskie. Jest największą polską organizacją o tym profilu. Działalność koncentruje się na potrzebach branży caravaningowej i campingowej w Polsce.