KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Targi Caravans Salon Poland w większych pawilonach MTP

Podziel się

IV Edycja Caravans Salon Poland zapowiada się rekordowo a duże zainteresowanie ze strony wystawców sprawiło, że nasze targi odbędą się w tym roku w większych pawilonach nr 5 i nr 6 Międzynarodowych Tragów Poznańskich znanych z prestiżowych imprez takich jak Poznań Motor Show czy Budma.

Więcej przestrzeni, więcej wystawców i więcej atrakcji

Branża caravaningowa oraz zainteresowanie kamperami, przyczepami i kempingowym stylem podróżowania, przeżywają prawdziwy boom, dlatego IV edycja Targów Caravans Salon, odbędzie się na większej przestrzeni wystawienniczej niż w roku ubiegłym.

Aranżacja pawilonów 5 oraz 6 wraz z otaczającym je terenem, oznacza, że targi kamperów powoli wskakują na nowy, wyższy poziom. Wymienione wyżej hale, są znane i kojarzone z najbardziej prestiżowymi targami, takimi jak Poznań Motor Show, Budma czy Cavaliada.

Większa powierzchnia wiąże się nie tylko z większym bezpieczeństwem i przestronnością dla naszych zwiedzających, ale jest podyktowana zwiększającym się wciąż zainteresowaniem ze strony wystawców, producentów, dealerów i firm związanych z caravaningiem i turystyką. Dzięki temu, nasi goście zobaczą jeszcze więcej kamperów, przyczep, akcesoriów oraz premier targowych i będą mieli możliwość bezpośredniego porównania ofert wystawców, w jednym miejscu i czasie.

Właśnie ten aspekt targów, oferta wielu marek w jednym miejscu i czasie, a także nierzadko, okazyjne targowe ceny i warunki, są największą siłą targów w Poznaniu.

Tegoroczne targi Caravans Salon to również strefy specjalne takie jak: Strefa Retro Kamperów, Strefa Hand Made (kamperów wybudowanych własnoręcznie) czy scena z występami gości, youtuberów, blogerów i podróżników.

Jeden bilet i trzy imprezy

Równolegle z Caravans Salon Poland odbędą się targi turystyczne Tour Salon oraz event Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, na którym będzie można zobaczyć aż 20 prelekcji podróżników, którzy są laureatami tego konkursu, co gwarantuje ciekawe wystąpienia, nietuzinkowe osobowości i wiele inspiracji podróżniczych. Posiadacze biletu na Caravans Salon, będą oczywiście uprawnieni do udziału we wszystkich trzech wydarzeniach.

Bilety w niższej, przedsprzedażowej cenie, tylko do końca lipca, można zakupić na platformie ToBilet.pl pod tym LINKIEM.

Informacje o targach Katalog Wystawców