Organizator:

Targi Tour Salon i 9. Festiwal Podróżniczy w terminie Caravans Salon

Podziel się

IV edycja Caravans Salon Poland odbędzie się w dniach 24-26 września 2021. W tym samym czasie zostały również zaplanowane kolejne edycje targów turystycznych Tour Salon oraz Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń. Nasi goście będą, więc mieli okazję do zwiększenia ilości atrakcji w ten weekend, cały czas pozostając w tematyce podróży i turystyki.

Jeden weekend – 3 świetne imprezy

Przeniesienie terminu Tour Salon oraz Festiwalu Podróżniczego na termin jesienny, sprawia, że społeczność Caravaningowa będzie miała okazję uczestniczyć nie tylko w największych targach caravaningowych w Polsce, ale przy okazji również w innych wydarzeniach związanych z szeroko rozumianą turystyką i podróżniczym stylem życia. To dobra wiadomość i kolejna motywacja do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Poznańskich w ostatni weekend września.

Tour Salon – targi turystyki

Projekt od 30 lat wspiera i integruje branżę turystyczną, dostarcza inspiracji, kreuje nowe możliwości promocji oferty turystycznej, rozwija pasje i pokazuje turystyczny potencjał naszego kraju.

Targi TOUR SALON to przede wszystkim miejsce promocji regionów, miast, gmin i powiatów, a także obiektów noclegowych, muzeów, parków rozrywki i innych podmiotów, które w swojej ofercie posiadają produkty i usługi turystyczne. Wydarzenie, dzięki kompleksowej promocji i wieloletniej współpracy z branżą, pozwala wystawcom dotrzeć z ofertą nie tylko do pasjonatów podróży, ale także do touroperatorów i przedstawicieli biur podróży szukających ciekawych destynacji dla swoich klientów.

Więcej o TOUR SALON

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

Festiwal to idealna okazja do znalezienia podróżniczych inspiracji, zgłębienia wiedzy na temat ciekawych regionów, poznania pasjonatów, ciekawych podróżników, autorów książek podróżniczych czy znalezienia towarzyszy podróży. Krótko mówiąc, celem festiwalu jest inspirowanie siebie nawzajem i dzielenie się globtroterską wiedzą w przyjaznej atmosferze – i to bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, dotychczasowe doświadczenia podróżnicze czy budżet przeznaczany na wyprawę. Szczególne miejsce w gronie gości należy do osób, które mimo przeciwności losu jak np. niepełnosprawność czy trudniejszej sytuacja życiowej znajdują odwagę, by pokazać światu, że twórczo podróżować każdy może, a przeszkody w spełnianiu marzeń są tylko „w naszych głowach”.

Więcej o Śladami Marzeń