KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

To już pewne! V edycja Caravans Salon Poland w Poznaniu od 21 do 23 października 2022 roku

Podziel się

Organizatorzy Caravans Salon Poland nie kazali nam zbyt długo czekać na poznanie daty kolejnej edycji targów w Poznaniu. Już wiadomo, że V edycja imprezy odbędzie się w dniach 21-23 października 2022 roku.

To już pewne! V edycja Caravans Salon Poland w Poznaniu od 21 do 23 października 2022 roku

Organizatorzy Caravans Salon Poland nie kazali nam zbyt długo czekać na poznanie daty kolejnej edycji targów w Poznaniu. Już wiadomo, że V edycja imprezy odbędzie się w dniach 21-23 października 2022 roku. Twórcy targów już dziś zapowiadają jeszcze większą ekspozycję, większy Zlot caravaningowy, nowe atrakcje i kontynuacje współpracy z targami Tour Salon i Festiwalem Śladami Marzeń w formie bloku wydarzeń. Mało tego poznaliśmy już nawet pierwszych ważnych wystawców.

Optymalny termin dla branży i pasjonatów kamperów

Termin ustalony na koniec października, jest nieco późniejszy niż dotychczasowe terminy Caravans Salon Polnad. Jak podkreślają organizatorzy, wybór daty 21-23.10.2022 wynika z konsultacjiz przedstawicielami branży oraz z obserwacji trendów na rynku. W tej chwili wysoki sezon caravaningowy trwa już w zasadzie do końca września, a październik i listopad są czasem mniejszej aktywności i dobrym momentem na planowanie nowych podróży czy zakupu przyczepy i kampera. Dotyczy to nie tylko podróżujących, ale też dealerów, wypożyczalni czy ośrodków kempingowychi kamper parków, które również organizatorzy chętnie widzieliby wśród wystawców. Jest to też moment, gdy do dealerów spływają już zamówione uprzednio pojazdy na nowy sezon i szansana realne pokazanie wszystkich premier danego roku jest największa.

Znamy pierwszych wystawców

Bardzo istotne jest też to, że już od samego początku planowania V edycji Caravans Salon Poland, znamy pierwszych wystawców, którzy zaprezentują się na poznańskich targach z zaznaczeniem,że będzie to jedyna jesienna impreza w 2022 roku, na której zaprezentują swoje nowości.

„Jesienne targi to zawsze idealny moment na pokazanie przekroju oferty oraz zaprezentowanie premier na nadchodzący sezon” – mówi Łukasz Chlebny właściciel Centrum Campingowego. „Druga połowa października jest idealnym terminem dla całej branży, ze względu na odpowiedni czaspo premierach w Niemczech, w przyszłym roku stawiamy jesienią tylko na Poznań” dodaje Chlebny.

„Jedno wydarzenie jesienią  oraz drugie w pierwszym kwartale to idealny układ dla naszych klientów, którym przy takie różnicy czasu, możemy zaprezentować zupełnie inne portfolio pojazdów. Już dziś zapraszamy na nasze jedyne wystąpienie na targach jesienią 2022 roku do Poznania. Rekordowa jak dla nas powierzchnia 2 500m2 ugości pasjonatów caravaningu nowościami takich marek jak Pilote, Frankia, Hobby, Chausson czy też pełną ofertą akcesoriów i rozwiązań dla turystyki karavaningowej” zapowiada Radosław Gogulski, członek zarządu Cargo Group.

„Jako producent kampervanów Globe Traveler oraz wyłączny importer marki Adria na Polskę zależy nam, aby przygotować ekspozycję na absolutnie światowym poziomie. Dlatego już dziś podjęliśmy decyzję o udziale w przyszłorocznej edycji Caravans Salon Poland. Premierowe pokazy, jakie zamierzamy przygotować spowodują, że goście naszego stoiska z pewnością znajdą coś dla siebie” – powiedział Andrzej Zawiliński, Prezes Zarządu Elcamp.

Większy zlot, strefa Vanlife i Retro oraz nowe pomysły

Ekipa Caravans Salon nie spoczywa na laurach i zapowiada, że w kolejnym roku zorganizuje większy Zlot Caravaningowy oraz zapowiada kontynuacje Stref Specjalnych i nowe atrakcje.

„Chcemy aby nasz Zlot Caravaningowy, rozwijał się razem z targami, dlatego kolejna edycja zyska najprawdopodobniej nową nazwę, będzie większa i bardziej urozmaicona pod kątem, tegoco możemy zaproponować zlotowiczom odwiedzającym nie tylko targi ale i miasto Poznań.” Podkreśla Michał Dublaga, odpowiedzialny za marketing wydarzenia.

„Strefy Specjalne: Retro i Vanlife, które zlokalizowaliśmy w tym roku w Pawilonie 4, cieszyły się dużą popularnością i stanowiły ważną część ogólnego „klimatu” naszych targów. Dlatego jak najbardziej chcemy te projekty kontynuować, rozszerzyć nieco i uatrakcyjnić Strefę Vanlife oraz zaproponować kilka nowych tematów i atrakcji dla naszych zwiedzających” Mówi Marta Szydłowska, Dyrektor targów Caravans Salon Poland.

Bilety dostępnie już na święta i to na cały blok imprez

Organizator zapowiedział od razu również kiedy będzie można nabyć bilety na wydarzenie. Co ważne, bilet zakupiony na Caravans Salon Poland 2022 będzie jednocześnie uprawniał do odwiedzenia Tour Salon i Festiwalu Śladami Marzeń, tak jak było to w tym roku.

Pierwsza Przedsprzedaż online, będzie miała charakter świątecznej promocji i obejmie miesiąc grudzień. Wtedy to bilet jednodniowy na cały blok imprez będzie kosztował jedyne 20 zł a karnet
na 3 dni 45 zł.

Następnie bilety wejdą w okres II Przedsprzedaży (do końca czerwca) i III Przedsprzedaży (do dnia przed targami).