Organizator:

Tripciak Crew gościem Caravans Salon Poland 2020

Podziel się

Bartosz, Dominika i Alaska załoga 30 letniego busika zwanego Tripciakiem, którym pokonali już ponad 75 tys. km i 36 państw, opowie o swoich przygodach i swoim samochodzie podczas Caravans Salon Poland

Zrealizowane marzenie i podróżowanie na własnych zasadach

Zakup oldschoolowego busa i wjazd dookoła świata, były dziecięcym marzeniem Bartka. Marzenie zaczął realizować po 16 latach przygotowań, kiedy kupił starego Volkswagena T3, który służył niemalże 20 lat, jako niemiecka karetka. Tak zaczęła się historia Tripciaka.

Ekipa Tripciak Crew składa się teraz z Bartka, Dominiki i Alaski. Wyprawy swoim busem organizują już od 8 lat. Na swoim koncie mają 36 odwiedzonych państw i ponad 75 000 km pokonanych w samych podróżach. Przez te wszystkie lata liczbę dni spędzonych na kempingach można policzyć na palcach dwóch dłoni, zawsze stają na dziko i starają się obcować z naturą. Lubią przygody i aktywne spędzanie czasu.

Dookoła Europy z górami w tle

Każda podróż ma jakiś mniejszy lub większy, a raczej wyższy cel, jakim są góry i ich najwyższe szczyty. W 2017 roku objechali w 151 dni dookoła Europę, odwiedzając 23 państwa, pokonując 25 000 km,   zdobywając 13 najwyższych szczytów odwiedzanych przez nich państw oraz zaliczając wiele przygód i nowych doświadczeń, nie wydając przy tym ani złotówki na noclegi. W podróż ruszyli stawiając wszystko na jedną kartę z kwotą niecałych 7000 zł na koncie.

 

Podczas Caravans Salon Poland opowiedzą o swoich przygodach i patentach na przystosowanie samochodu do podróży.