Organizator:

Tworzymy kolekcję gadżetów i odzieży dla fanów caravaningu

Podziel się

Chcemy aby nasze targi Caravans Salon Poland w Poznaniu, były wyjątkowe i skoczyły na wyższy poziom pod wieloma względami. Dlatego pracujemy nad stworzeniem własnej kolekcji gadżetów i odzieży dla fanów caravaningu. Produkty, które docelowo pojawią się sklepie online oraz będą możliwe do kupienia w czasie targów 21-23 października, są tworzone razem ze społecznością i skierowane do fanów caravaningu a ich funkcja reklamowa jest przez nas traktowana drugorzędnie.

Targowe gadżety, dla społeczności miłośników caravaningu

Niemal każde wydarzenie, impreza czy targi mają do zaoferowanie jakiś gadżet reklamowy, który ma być pamiątką z pobytu w danym miejscu czy udziału w programie wydarzenie. Poszliśmy tym samym tropem, ale w swoim stylu! Przygotowujemy kolekcję gadżetów i odzieży targowej Caravans Salon Poland, która ma być nie tylko formą reklamy czy pamiątki z targów, ale też elementem codziennego ubioru pasjonatów caravaningu czy wyposażenia kampera na kempingu.

Pomysł na stworzenie gadżetów, mieliśmy już od pewnego czasu, ale postanowiliśmy go dopracować i przede wszystkim wsłuchać się w głosy płynące ze społeczności, uczestników zlotów, naszych partnerów i naszych fanów w mediach społecznościowych. Dlatego wzory i hasła, jakie pojawią się na naszych koszulkach czy też czapkach, poddajemy pod głosowania na naszych social mediach, aby zorientować się, co najbardziej podoba się społeczności caravaningowej. Wiadomo, że na produktach jest nasze logo czy adres www, ale chcemy, aby to nie był motyw dominujący a funkcja reklamowa tych gadżetów była na drugim planie, przez co będą one atrakcyjniejsze dla użytkownika i częściej wykorzystywane – podkreśla Michał Dublaga, odpowiedzialny za marketing i PR Caravans Salon Poland.

Szeroka gama produktów dostępnych online w preorderze oraz na targach

W naszej pierwszej kolekcji targowych akcesoriów i ubrań znajdą się między innymi przedmioty takie jak:

  • Tshirty
  • Koszulka Polo
  • Skarpetki
  • Czapka truckerka
  • Kubeczki wielokrotnego użytku
  • Torby bawełniane
  • Kurtka Softshell

Chcemy aby produkty pojawiały się najpierw, jako preordery w sklepie internetowym ToBilet, który planujemy uruchomić od początku sierpnia, z możliwością zamówienia i odbioru na targach. Następnie będą dostępne stacjonarnie w trakcie październikowej imprezy a później w ofercie online z wysyłką do wyczerpania stanów magazynowych.

Więcej informacji o jesiennych targach znajdziecie pod linkiem: https://bit.ly/Caravans_Salon_Poland_2022_info