KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

VANNADO DEBIUTUJE NA TARGACH W POZNANIU

Podziel się

Caravans Salon Poland przyciąga coraz więcej wystawców a w obecnej V edycji pojawią się kolejni debiutanci. Pierwszych z nich jest polska firma zabudowująca vany – Vannado. Polski producent, który przebojem zdobywa rynek customowych kampervanów i wyróżnia się świetnym designem i dbałością o szczegóły. Teraz ich projekty będzie można zobaczyć również na targach w Poznaniu 21-23 października.

O wystawcy

Vannado oraz ich drugi projekt Vancraft, to rozwijający się polski producent kampervanów z naturalnych materiałów. Spersonalizowanych do outdoorowych aktywności i niezależnego podróżowania. Oprócz kompleksowej budowy kamperów, oferują również montaż dodatkowych siedzeń i gotowe elementy do zabudowy wraz z doradztwem w ramach projektu Vancraft oraz usługi serwisowe na terenie Warszawy.

 

Firma stawia, na, jakość materiałów, otwartość w komunikacji z klientem oraz różnorodny i doświadczony zespół. Swoje podejście do budowy kamperów definiują następująco:

„Vannado to ludzie, których połączyła pasja do vanlife’u i twórczego rzemiosła. Są wśród nas absolwenci ASP, Politechniki, architekt, stolarz, mechanik samochodowy, szkutnik, pasjonaci sportów outdoorowych i podróżnicy. Wykorzystujemy różnorodne umiejętności, by budować kampery, pozwalające Wam prowadzić taki styl życia, który nam samym jest bliski. Używamy nowoczesnych maszyn, takich jak drukarki 3D, plotery CNC czy frezarka laserowa oraz tradycyjnych, ręcznych metod. Organizujemy się w płaskiej strukturze, gdzie każdy ma dostęp do firmowych informacji. Wszystkie nasze wyzwania poddajemy otwartej dyskusji. Takie same wartości stosujemy w partnerskiej pracy z Wami.”

Seryjne lub Custom, ale zawsze według potrzeb klienta

Oferta Vannado składa się zarówno z seryjnej produkcji modelu Alaska, w którym jednak mamy dostęp do konfiguratora, dzięki czemu możemy go dopasować do własnych wymagań, jak również z serii Custom, czyli jeszcze mocniej personalizowanych konstrukcji.

Niezależnie czy klient decyduje się na seryjnego czy customowego vana i tak ma ciągły udział jego powstawaniu i w dyskusji nad rozwiązaniami, jakie zostaną zastosowane. To podejście, które przekonuje wielu pasjonatów caravaningu i odpowiada na coraz większe indywidualne potrzeby przyszłych posiadaczy kamperów.

Vancraft, czyli sklep, doradztwo i serwis

Druga strona działalności naszego wystawcy to Vancraft, czyli Serwis kamperów Warszawa. Zajmujący się serwisowaniem kamperów, pomocą w samodzielnej budowie, doposażeniem, sprzedażą i dystrybucją sprzętu karavaningowego. Twórcy sklepu chcą podzielić się swoim doświadczeniem w budowie kompletnych pojazdów kempingowych, dlatego stworzyli linię mebli do samodzielnego montażu. Znajdziemy tam też kompletne instalacje, boxy serwisowe, łazienki oraz wiele produktów ułatwiających samodzielną przebudowę blaszaka na kampera.

Odwiedź wystawcę: TUTAJ