Organizator:

VW Bus Festival latem 2022 roku w Hanowerze

Podziel się

Prawdziwa gratka dla fanów i miłośników Volkswagena "Bulli". Volkswagen Samochody Dostawcze ponownie planuje wielkie święto dla fanów wszystkich generacji Volkswagen Transportera, począwszy od T1 „Bulli”. Biorąc przykład z pierwszej tego typu imprezy, która odbyła się w roku 2007. Od 15 do 17 lipca 2022 r. tereny targowe w Hanowerze oraz duże pole namiotowe zlokalizowane tuż obok, ponownie staną się terenem opanowanym przez fanów Bulli i tysiące egzemplarzy kultowego "Ogórka".

 

Gratka dla fanów "Ogórka"

Społeczność fanów już od 2017 roku z utęsknieniem czekała na zapowiedź, że odbędzie się kolejny zlot Bulli. W końcu w społeczności fanów VW Busa wybuchła wielka radość: 15 lipca br., na kanale "Volkswagen Samochody Dostawcze Oldtimer" na Facebooku, ukazał się "tajemniczy" post z wpisem w kalendarzu dotyczącym roku 2022. Data szybko obiegła cały świat,a poziom oczekiwania i napięcia przed spotkaniem jest już ogromny.

Carsten Intra, prezes zarządu Volkswagen Samochody Dostawcze tak zaprasza na spotkanie:

„Wierni fani VW Bulli od dawna czekali na powtórkę zlotu z 2007 roku. Przyszłego lata to oczekiwanie dobiegnie końca,a Hanower ponownie stanie się „twierdzą Bulli”. Razem z całą społecznością fanów skupionych wokół tego modelu, chcemy uczcić Bulli i powitać najnowszego członka rodziny: w pełni elektrycznego ID. BUZZ.”

Volkswagen Samochody Dostawcze rozpoczął już planowanie przyszłorocznej imprezy, a teren festiwalu na targach w Hanowerze został już zarezerwowany. Więcej informacji pojawi się jesienią tego roku, a wszyscy zainteresowani będą mogli zarezerwować miejsce na zlocie dla swojego VW Bulli na przełomie roku.

Polscy fani Bulli - Ogórka nie muszą jednak czekać aż do 2022 roku, ponieważ w naszej Strefie RETRO na Caravans Salon Poland 2021 również będzie można spotkać kilka egzemplarzy tego kultowego kamper-vana

>>>>BILETY NA TARGI CARAVANS SALON<<<<