KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Warsaw Caravaning Festival – kampery, przyczepy i wyścigi konne, już 14 maja na Służewcu

Podziel się

W weekend 14-15 maja na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, zadebiutuje nowa cykliczna impreza caravaningowa, dedykowana pasjonatom podróżowania, niezależności i wyjątkowych emocji. Organizatorem wydarzenia jest Grupa MTP oraz Polska Grupa Caravaningowa a patronat objęły: Polski Związek Motorowy, Polski Caravaning oraz CampRest.com.

Nowy format wydarzenia caravaningowego

Wydarzenie ma niecodzienny format, ponieważ łączy w sobie targi caravaningowe, giełdę, zlot oraz wyścigi konne, dzięki czemu zwiedzający będą mogli zobaczyć zarówno najnowsze pojazdy i usługi dostępne na rynku caravaningowym jak i zakupić używane akcesoria od zlotowiczów w czasie giełdy. Dodatkowa atrakcją jest zawarta w cenie biletu możliwość udziału w wyścigach konnych na Torze Służewiec.

Bilety w przedsprzedaży dostępne TUTAJ

Mocna lista wystawców

Na liście wystawców znajdziemy około 30 firm, które zaprezentują ofertę ponad 50 marek w tym ponad 100 pojazdów, kamperów i przyczep, akcesoria i usługi związane z caravaningiem, biwakowaniem czy planowaniem wakacji. Wśród wystawców nie brakuje też wypożyczalni kamperów i przyczep.

Miłośnicy caravaningu będą mieli okazję zobaczyć pojazdy z różnych półek cenowych oraz cały przekrój najpopularniejszych marek, jak w swojej ofercie mają czołowi dealerzy tacy jak: Elcamp, CarGO, Centrum Campingowe czy Pro Camp. Nie zabraknie też polskich producentów kamperów i zabudów takich jak: Wavecamper, Vannado czy Globe-Traveller. Będzie też kilka firm oferujących tak zwane „skrzynki kempingowe”, czyli modułowe systemy pozwalające na przemianę samochodu osobowego w funkcjonalny mini-kamper, swoją ofertę pokażą tu np. Egoe Nest czy Vojo.pl

Lista wystawców dostępna TUTAJ

Wyjątkowy zlot, giełda i scena

Warsaw Caravaning Festival to również zlot caravaningowy i giełda. Zlotowicze będą mieli okazję spędzenia 3 dni na terenie błoń Toru Służewiec, udziału w targach, wyścigach, okolicznościowej biesiadzie w sobotę oraz udziału w giełdzie akcesoriów i sprzętu używanego.

Każdy zlotowicz w ciągu dnia 14 i 15 maja, będzie mógł wystawić oferowane przedmioty w specjalnie wyznaczonej strefie giełdy, sąsiadującej ze strefą targową.

Parcele na Zlot TUTAJ

W czasie targów w sobotę i niedzielę od 10:00 do 15:00 będzie również działać scena, na której zwiedzający i zlotowicze będą mogli posłuchać, debat, prezentacji czy opowieści z podróży.

 

Wyścigi konne na Służewcu

Każdy z uczestników Warsaw Caravaning Festival w ramach zakupionego biletu lub parceli na zlot, będzie mógł zobaczyć wyścigi konne na Torze Służewiec w sobotę i niedzielę od 15:00 do 19:00. Będzie to dobra okazja do poczucia emocji towarzyszących tej dyscyplinie oraz do spróbowania szczęścia w obstawianiu zakładów na wyścigi.

Warsaw Caravaning Festival: 14-15 maja 2022

Godziny: 09:00 – 19:00 wejście i parking od ulicy Puławskiej

Organizatorzy: Grupa MTP i Stowarzyszenie Polska Grupa Caravaningowa

Więcej informacji i bilety: https://bit.ly/Caravaning_Festival_www