Organizator:

WARSZAWSKIE CENTRUM CARAVANINGU POTWIERDZA UDZIAŁ W CARAVANS SALON

Podziel się

Warszawskie Centrum Caravaningu po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę podczas targów Caravans Salon Poland w Poznaniu. Dealer marek takich jak Adria, Globe-Traveller czy Buerstner na pewno przygotuje moc atrakcji dla zwiedzających.

WARSZAWSKIE CENTRUM CARAVANINGU

WCC znajdujące się na ulicy Omulewskiej 27 w Warszawie to prężnie działające kompleksowe miejsce będące salonem kamperów, przyczep i akcesoriów oraz autoryzowanym serwisem oferowanych marek, zarówno gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Założyciele salonu to pasjonaci i specjaliści od caravaningiu w każdym wydaniu.

„Rzuć wyzwanie rutynie i zaskocz własne życie! Pozwól się zainspirować” To hasło, które dobrze odzwierciedla misję WCC i pasję, z jaką firma podchodzi do swojej pracy.

| MARKI W OFERCIE: Adria, Globe-Traveller, Buerstner, Sunliving, Hymer Eriba, Egoe Nest, Thule, Dometic, Truma, Reimo i inne

W ofercie WCC znajdziemy:

KAMPERY: Komfortowe samochody kempingowe wiodących marek.

SERWIS: Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, pojazdów i urządzeń.

PRZYCZEPY: Doskonała propozycja, dla wszystkich, którzy cenią przestrzeń i komfort.

AKCESORIA: Niezbędne wyposażenie do kamperów i przyczep oraz sprzęt, który ułatwi każdą podróż czy pobyt na wakacjach np. deski SUP czy rowery elektryczne Jobobike.

STARANNY WYBÓR MAREK W OFERCIE

Właściciele firmy podkreślają, że zdecydował się na wybór wiodących marek caravaningowych, które w swoim DNA mają aktywny tryb życia. W salonie WCC prezentowane są kampery i przyczepy: Adria, Bürstner, Hymer i Sun Living.

W ofercie znajdują się też kampery i kampervany premium, polskiej produkcji Globe-Traveller i Wavecamper, które zdobywają uznanie zagranicznych klientów i nagrody na międzynarodowych targach.

PROFESJONALNY SERWIS I MIEJSCA POSTOJOWE DLA KAMPERÓW

Jako autoryzowany dealer marek Adria, Globe-Traveller, Bürstner, Sun Living, Hymer i Eriba WCC wykonuje również serwis gwarancyjny. Posiadacze kamperów i przyczep innych marek również są mile widziani i mogą skorzystać z serwisu pogwarancyjnego (przeglądów instalacji, zimowych i letnich czy sprawdzania szczelności), profesjonalnej myjni oraz miejsc postojowych dla kamperów z punktem serwisowym (woda, prąd, zrzut szarej wody).

WCC NA CARAVANS SALON POLAND

Firma jest obecna na targach w Poznaniu od samego początku swojej działalności. W ubiegłym roku razem z Grupą Elcamp stworzyła niesamowicie zaaranżowaną strefę, w której każdy mógł poczuć się jak klient najlepszego salonu samochodowego.

Odwiedź wystawcę: https://wcc.pl/