Organizator:

Własnoręcznie zbudowane kampery – zobaczymy na Caravans Salon 2021- rusza akcja portalu CampRest

Podziel się

Caravaning to nie tylko piękne i nowe, najczęściej białe kampery i przyczepy od najlepszych dostawców. To również bogaty świat pojazdów, remontowanych, przerabianych i tworzonych od podstaw, dzięki czemu powstaje niesamowita mozaika pojazdów kempingowych i turystycznych. Na naszych targach chętnie pokazujemy również tą odsłonę kultury caravaningu, głównie podczas zlotu. Teraz dzięki akcji rozpoczętej przez naszego partnera CampRest – takie pojazdy zyskają swoje miejsce na naszej ekspozycji.

Bogactwo różnorodności na Caravans Salon

Podczas targów oprócz setek nowości i dziesiątek premier rynkowych od najlepszych producentów, nasi zwiedzający mają również okazję do poznania historii caravaningu w Strefie RETRO, zyskania inspiracji podczas spotkań z podróżnikami oraz do zobaczenia różnorodnych pojazdów naszych zlotowiczów podczas Ogólnopolskiego Zlotu Caravaningowego.

W tym roku chcielibyśmy również wyeksponować kampery tworzone własnoręcznie, budowane od podstaw czy remontowane. Takie pojazdy to duża część caravaningowego świata a własnoręczna praca to dla niektórych pasjonatów esencja VanLife i caravaningu. Dlatego w wyniku akcji organizowanej przez portal CampRest (naszego patrona medialnego) na naszych targach mają szansę pojawić się unikalne projekty kamperów wraz z ich właścicielami.

Zbudowałeś wyjątkowego kampera? Pokaż go w dedykowanym cyklu CampRest i zyskaj okazję do wystawienia go na targach w Poznaniu

Zgłoszenia swoich zbudowanych/przebudowanych kamperów przyjmuje nasz partner CampRest mailowo na adres: ludmila@camprest.com krótki opis i kilka fotek swojego dzieła.

Ekipa CampRest wybierze najciekawsze kampery i skontaktuje się z ich właścicielami, żeby przeprowadzić wywiad do specjalnego cyklu artykułów na stronie www.camprest.com i pokazać światu te cudeńka. Następnie najciekawsze i najbardziej popularne wśród fanów strony pojazdy, zyskają możliwość pokazania samochodu podczas targów w specjalnej strefie.

Serdecznie zachęcamy do udziału w zabawie!