KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Wyjątkowe egzemplarze na stoisku MTM Campery

Podziel się

Firma MTM Campery, która jest dystrybutorem marek takich jak: Laika, Mobilvetta, Giottline czy Carado przygotowała kilka ciekawych i wyjątkowych egzemplarzy na swoje stoisko podczas Caravans Salon Poland 2021

Na stoisku firmy MTM Campery na Caravans Salon 2021 zobaczymy kilka ciekawych i unikatowych kamperów. Jedyny w Polsce egzemplarz modelu Laika ECOVIP, ostatnią sztukę popularnej i pięknej serii Mobilvetta K-Yacht MH89 oraz Carado z serii EDITION 15 

Adres www wystawcy: https://camperymtm.pl/ 

LAIKA ECOVIP

LAIKA ECOVIP H3109 o długości 6.99m -  4 osobowa INTEGRA z grupy Hymer jest to jedyny egzemplarz w Polsce, zbudowany jest na podwoziu Fiat Ducato Heavy (4.25T) aczkolwiek posiada homologację do 3.5T (wystarczy prawo jazdy kat. B). Posiada podwójną podłogę, waży zaledwie 2930kg co na samochód tej klasy jest świetnym wynikiem.

Jeżeli chodzi o podwozie: samochód posiada 160KM silnik, automatyczną skrzynię biegów, powiększony zbiornik paliwa (90L), 16" alufelgi wzmacniane,  Chassis Automatic Pack zawierający: Traction +, Hill Descent. Kontrolę trakcji, regulację wysokości fotela pasażera, Eco Pack: Start&Stop, inteligentny alternator, elektronicznie sterowaną pompę paliwa, 16” alufelgi Fiat, automatyczną klimatyzację w kabinie kierowcy, wielofunkcyjną kierownicę, poduszkę powietrzną pasażera, kierownicę oraz drążek zmiany biegów pokryte skórą, Deskę rozdzielczą „Techno” z aluminiowymi ramkami dookoła wywietrzników ciepła.

Zabudowa Comfort Pack zawierający: Okno w łazience, drewniana deska do brodzika, dywanik do kabiny kierowcy, dywanik wejściowy do części mieszkalnej, elektryczny zawór spustowy zbiornika ścieków przygotowanie do montażu kamery cofania, plisowane rolety w kabinie kierowcy, ściemniacz światła, urządzenie możliwe zdalne sterowanie ogrzewaniem, cyfrowy panel ogrzewania.

Multimedia Pack zawierający: 9 calowy system multimedialny firmy ZENEC z nawigacją (3 lata darmowej aktualizacji) oraz funkcją DAB, głośniki wewnątrz kabiny kierowcy + subwoofer, tylną kamerę DUO.

MOBILVETTA K-YACHT MH89 TEKNO DESIGN

Integra z grupy Trigano o długości 7,44 m dla 4 osób, jest to ostatni egzemplarz dostępny w sprzedaży, zbudowany na podwoziu Fiat Ducato do 3.5T, posiada 160KM silnik, podwójną podłogę - elektrycznie podgzewaną oraz podwójną tylną kamerę DUO. Jest to najwyższy model z linii K-Yacht. Już w standardzie występuje w wersji zimowej (podgrzewana podłoga, podwójna podłoga, podgrzewany zbiornik wody szarej, ogrzewanie Truma Combi 6. posiada również zewnętrzne wyjście prysznicowe, zewnętrzne wyjście 230/12V/antena, uchwyt TV, dużą lodówkę, białą tapicerkę, schowki w podłodze, królewskie łóżko. Przystosowana jest do 4 osób do jazdy oraz 4 do spania. Samochód jest dostępny do sprzedaży od ręki.

 

CARADO T447 EDITION15

To 5 osobowa PÓŁINTEGRA z grupy Hymer zbudowany na podwoziu Fiat Ducato w kolorze "Grey Metalic" z silnikiem o mocy 140KM, homologowany dla 5 osób do jazdy oraz 5 do spania. Wyposażony w pakiety: Chassis Pack, Basic Pack, Chassis Comfort Pack oraz limitowany 15 EDITION Pack. W powyższych pakietach znajdziemy takie udogodnienia jak: klimatyzację kabiny kierowcy, kapitańskie fotele, tempomat, dodatkowe gniazdka 230V, Okno panoramiczne w części dziennej, dzienne światła LED w czarnej oprawie, czarny grill, łącznik tylnego łóżka, limitowany front meblowy Carado Alternative, izolowany zbiornik wody szarej, markizę 4.5m, rolety REMIS w kabinie kierowcy, okna ramowe, drzwi wejściowe z oknem, opcjonalną tapicerkę NEBULA, naklejki "CARADO Alternative", specjalne naklejki Edition15.

 

 

>>>>WIĘCEJ INFORMACJI O WYSTAWCACH I TARGACH<<<<