KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Wystartowała akcja #bezpieczniejszaZima

Podziel się

Stowarzyszenie Polska Grupa Caravaningowa wystartowało z nową akcją promocyjną pod nazwą #bezpieczniejszaZima. Podobnie jak wcześniejsze akcje edukacyjne i promocyjne Stowarzyszenia, ma Ona na celu promowanie zimowego caravaningu, jako praktycznego i bezpiecznego, również w kontekście restrykcji epidemicznych, sposobu podróżowania, również zimą. Do akcji przyłączyli się producenci, dealerzy, wypożyczalnie kamperów a także ośrodki kempingowe i turystyczne.

Warto podróżować kamperem, nie zależnie od pory roku

Akcja #bezpieczniejszaZima ma na celu promowanie idei caravaningu, jako wygodnej i bezpiecznej formy wypoczynku i podróżowania, również zimą. Jak dotąd wyjazd kamperem czy z przyczepą, kojarzył się raczej z okresem wiosennym czy letnim, jednak coraz więcej osób przekonuje się, że sezon caravaningowy to również zimowe wypady na narty czy w góry. Sprzyja temu rozwój oferty producentów – coraz więcej kamperów i przyczep jest projektowana jest z myślą o każdej porze roku i niższych temperaturach. Dostępna jest również cała masa urządzeń i akcesoriów do zimowego kamperowania.

Specjalna grupa na facebooku – Bezpieczniejsza Zima

Innym ważnym czynnikiem, na którym Stowarzyszenie Polska Grupa Caravaningowa, skupia się w swoich działaniach przez cały rok, jest rozbudowa infrastruktury, która jest kluczowa dla ogólnego rozwoju caravaningu w Polsce, i w tej materii dzieje się bardzo dużo. Powstają nowe miejsca przystosowanie do przyjmowania kamperów, również w warunkach zimowych. Jedna z firm stowarzyszonych w PGC – Camper System zajmuje się właśnie rozwojem tego typu infrastruktury a ich instalacje „rosną jak grzyby o deszczu” – lista miejsc.

Zima nie straszna dla kamperowców

W ramach akcji Stowarzyszenie podejmuje szereg działań i inicjatyw, głównie w social mediach, które mają zachęcać do bezpiecznego i ciekawego podróżowania w duchu caravaningu – w pełni wykorzystując zimowe warunki.

Przykładowe działania:

- pokazywanie ciekawych miejscówek na zimę

- zachęcanie obserwujących do dzielenia się zdjęciami ze swoich zimowych wypadów

- członkowie promują swoje usługi i produkty związane z zimowym caravaningiem

- zachęcanie stoków i ośrodków narciarskich oraz miast do rozwijania infrastruktury caravaningowej 

- promowanie spędzenia świąt Bożego Narodzenia w kamperze czy przyczepie