KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

XI Ogólnopolski Zlot Caravaningowy na Poznań Motor Show 2020

Podziel się

Zlot Caravaningowy, to jedna z tych imprez towarzyszących, bez których Poznań Motor Show nie był by sobą. Przyjazd pasjonatów i posiadaczy unikalnych modeli kamperów i przyczep kempingowych, jest świetnym dopełnieniem Salonu Caravaningowego. W tym roku odwiedzi nas prawie 90 ekip, a zapisy startują już 4 lutego.

Spotkanie pasjonatów caravaningu

Już od kilku edycji podczas Poznań Motor Show, odbywa się Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, który jest świetnym dopełnieniem Salonu Caravaningowego. Na zlot przyjeżdżają ekipy z całej Polski oraz innych państw. Przestrzeń między Pawilonami I i II zapełnia się na kilka dni całym przeglądem modeli i marek kamperów i przyczep kempingowych. Można tu spotkać zarówno nowości jak i nieśmiertelne klasyki a nawet pojazdy wykonane własnoręcznie przez właścicieli.

Zlotowicze to pasjonaci podróży i kamperowania, którzy zawsze mają do opowiedzenia jakąś ciekawą historię z trasy. Warto odwiedzić Zlot, poznać ludzi i poczuć jego unikalną atmosferę.  

Uczestnictwo

Zlot potrwa od 19 do 21 czerwca.

Zapisy na XI OZC są prowadzone przez współorganizatorów, czyli PTTC (Polskie Towarzystwo Turystyki Camperowej ) za pośrednictwem forum Camper Team.

Zapisy startują 4 lutego od 18:00 na forum – CamperTeam

Ilość dostępnych miejsc: 80 załóg

W cenie pakietu zlotowego zawiera się: parcela o powierzchni 3x7 metrów, wstęp dla dwuosobowej załogi, udział w Poznań Motor Show oraz wszystkich imprezach towarzyszących (od 19 do 21 czerwca) oraz dostęp do przyłącza wody i prądu.