KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

ZNAMY DATĘ VI EDYCJI CARAVANS SALON POLAND

Podziel się

Kolejna, szósta już edycja targów Caravans Salon Poland w Poznaniu została zaplanowana na 27-29 października 2023 roku. Podobnie jak przy okazji V edycji do dyspozycji wystawców i zwiedzających będzie minimum 5 pawilonów wystawienniczych. Nie zabraknie też kontynuacji Stref Specjalnych – Retro i Vanlife oraz kolejnej edycji zlotu.

VI EDYCJA TARGÓW OD 27 DO 29 PAŹDZIERNIKA 2023

Znamy datę VI edycji targów caravaningowych w poznaniu. Tym razem zaprosimy miłośników kamperów, biwakowania i podróży, na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 27-29 października 2023 roku. Podobnie jak w latach ubiegłych, razem z targami Caravans Salon odbędzie się szereg innych imprez związanych z turystyką: Tour Salon, Festiwal Śladami Marzeń oraz kolejna edycja Yacht Salon.

ZA CIOSEM, CZYLI JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI

Po rekordowej edycji 2022, gdzie zaprezentowaliśmy ponad 400 pojazdów a ekspozycja w 5 pawilonach zajęła niemal 40 00 m2 powierzchni i którą odwiedziło ponad 20 000 miłośników caravaningu, nie pozostaje nam nic innego jak tylko „pójść za ciosem” i przygotować wystawę, co najmniej podobnych rozmiarów.

Nie zabraknie też naszych Stref Specjalnych – Retro i Vanlife, które planujemy kontynuować. Przy okazji przygotowań do nowej edycji nie wykluczamy też nowych inicjatyw czy też powiększenia niektórych atrakcji.

Zlot Przystanek Targi, również będzie kontynuowany i również w tym elemencie widzimy pole do rozwoju.

Sprzedaż biletów na nowa edycję targów wystartuje wraz z nowym rokiem kalendarzowym.