KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Imprezy towarzyszące

Podziel się

Kupując bilet na Caravans Salon Poland nasi goście będą mogli wziąć udział również w trzech imprezach towarzyszących: Targach jachtów, łodzi i sportów wodnych Yacht Salon, Targach turystycznych Tour Salon oraz Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń.

Nie tylko kampery. Jeden bilet na cztery wydarzenia

Caravans Salon Poland odbędzie się w towarzystwie targów jachtów, łodzi i sportów wodnych Yacht Salon. Miłośnicy spędzania aktywnego czasu nad wodą z pewnością nie będą się nudzić. W tym samym terminie odbędą się również targi Tour Salon, które co roku inspirują miłośników podróży dalekich i bliskich do poznawania nowych miejsc i odkrywania nowych pasji, a także Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, gdzie będzie można posłuchać ciekawych opowieści zapalonych podróżników

Yacht Salon - targi jachtów, łodzi i sportów wodnych

Yacht Salon to wyjątkowe przedsięwzięcie adresowane do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą - zarówno tych doświadczonych z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szeroko pojętą rekreacją na wodzie. 

Podczas 4 dni pasjonaci wodnych przygód zapoznają się z ofertą producentów dystrybutorów łodzi i jachtów oraz sportów wodnych, a także zaspokoją głód fachowej wiedzy. Chcemy stworzyć miejsce, w którym ludzie związani z wodą, znajdą swoje miejsce gdzie będą mogli wymienić się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniem i przygodami. 

Więcej informacji na stronie YACHT SALON

Tour Salon - targi turystyki i regionów

Targi turystyczne z ponad 30 letnią tradycją, które co roku inspirują miłośników podróży dalekich i bliskich do poznawania nowych miejsc i odkrywania nowych pasji. Tegoroczna edycja odbędzie się z mocnym akcentem na turystykę krajową, a wystawcy i partnerzy targów, w tym przedstawiciele regionów i organizacji turystycznych, udowodnią, że Polska to kraj mający wiele do zaoferowania o każdej porze roku. Tour Salon to także inspirujący program wydarzeń. 

Więcej informacji na stronie TOUR SALON

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń 

To już kolejna edycja jednej z najważniejszych imprez dla polskich podróżników. Idealna okazja do znalezienia podróżniczych inspiracji, zgłębienia wiedzy na temat ciekawych regionów, poznania pasjonatów, ciekawych podróżników, autorów książek podróżniczych czy znalezienia towarzyszy podróży. Krótko mówiąc, celem festiwalu jest inspirowanie siebie nawzajem i dzielenie się globtroterską wiedzą w przyjaznej atmosferze – i to bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, dotychczasowe doświadczenia podróżnicze czy budżet przeznaczany na wyprawę. Szczególne miejsce w gronie gości należy do osób, które mimo przeciwności losu jak np. niepełnosprawność czy trudniejszej sytuacja życiowej znajdują odwagę, by pokazać światu, że twórczo podróżować każdy może, a przeszkody w spełnianiu marzeń są tylko „w naszych głowach”.

Festiwal odbywa się w formie konkursu i jest podzielony na dwie kategorie: Polska i Świat. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybieranych jest zaledwie kilkanaście prezentacji, które zostaną przedstawione podczas Festiwalu. Prelegenci powalczą o nagrodę „Złoty Ślad”, wartościowe nagrody rzeczowe oraz uznanie publiczności.

Więcej informacji na stronie ŚLADAMI MARZEŃ