Organizator:

Imprezy towarzyszące

Podziel się

W tym roku kupując bilet na Caravans Salon Poland nasi goście będą mogli wziąć udział również w dwóch imprezach towarzyszących. Targach turystycznych Tour Salon oraz Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń

Nie tylko kampery. Jeden bilet na trzy wydarzenia

V edycja Caravans Salon Poland odbędzie się w towarzystwie targów turystycznych Tour Salon, które co roku inspirują miłośników podróży dalekich i bliskich do poznawania nowych miejsc i odkrywania nowych pasji. W Iglicy, symbolicznym budynku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się natomiast 9. edycja Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń, kultowego wydarzenia, które poprzez wystąpienia uczestników walczących w konkursie o Złoty Ślad, zabierze widzów na wyprawę po najdalszych zakątkach świata.

Tour Salon - targi turystyki i regionów

Targi turystyczne z ponad 30 letnią tradycją, które co roku inspirują miłośników podróży dalekich i bliskich do poznawania nowych miejsc i odkrywania nowych pasji. Tegoroczna edycja odbędzie się z mocnym akcentem na turystykę krajową, a wystawcy i partnerzy targów, w tym przedstawiciele regionów i organizacji turystycznych, udowodnią, że Polska to kraj mający wiele do zaoferowania o każdej porze roku. Tour Salon to także inspirujący program wydarzeń. Na scenie targowej, w ramach cyklu „Giganci (w) podróży” pojawią się znakomici podróżnicy, którzy podzielą się swoim doświadczeniem.

Więcej informacji na stronie TOUR SALON

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń 

To już 10 edycja jednej z najważniejszych imprez dla polskich podróżników. Idealna okazja do znalezienia podróżniczych inspiracji, zgłębienia wiedzy na temat ciekawych regionów, poznania pasjonatów, ciekawych podróżników, autorów książek podróżniczych czy znalezienia towarzyszy podróży. Krótko mówiąc, celem festiwalu jest inspirowanie siebie nawzajem i dzielenie się globtroterską wiedzą w przyjaznej atmosferze – i to bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, dotychczasowe doświadczenia podróżnicze czy budżet przeznaczany na wyprawę. Szczególne miejsce w gronie gości należy do osób, które mimo przeciwności losu jak np. niepełnosprawność czy trudniejszej sytuacja życiowej znajdują odwagę, by pokazać światu, że twórczo podróżować każdy może, a przeszkody w spełnianiu marzeń są tylko „w naszych głowach”.

Festiwal odbywa się w formie konkursu i jest podzielony na dwie kategorie: Polska i Świat. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybieranych jest zaledwie kilkanaście prezentacji, które zostaną przedstawione podczas Festiwalu. Prelegenci powalczą o nagrodę „Złoty Ślad”, wartościowe nagrody rzeczowe oraz uznanie publiczności.

Więcej informacji na stronie ŚLADAMI MARZEŃ