KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Campermajstry po raz kolejny stworzą Strefę Retro na Caravans Salon Poland

Podziel się

Grupa CamperMajstry, czyli niesamowita społeczność pasjonatów caravaningu i budowy/remontowania kamperów i przyczep została naszym Patronem Medialnym a także, po raz kolejny, współtwórcą naszej Strefy Retro w Pawilonie 4 podczas Caravans Salon Poland 2022.

Majstry - Facebookowa grupa, zloty i unikatowa społeczność

CamperMajstry to jedna z największych i najaktywniejszych grup facebokowych i społeczności zrzeszających fanów Caravaningu. Początkowo tą nazwą określano zloty miłośników „majsterkowania” przy kamperach w ramach forum Camper Team, natomiast od 6 lat istnieje prężnie działająca grupa na Facebooku, która skupia już ponad 58 tysięcy pasjonatów caravaningu.

W ramach grupy użytkownicy dzielą się swoim doświadczeniem, relacjonują podróże, budowę kamperów, udzielają i szukają porad na tematy szeroko rozumianego caravaningu, już nie tylko aspektów technicznych.

Twórca – Człowiek instytucja

Grupa działa pod przewodnictwem i administracją Grzegorza "Gino" Dubrowskiego, twórcy grupy i osoby znanej w całym środowisku caravaningowym w Polsce. To nie tylko specjalista od starych kamperów i doświadczony podróżnik oraz organizator imprez i zlotów, ale też człowiek znany ze swojej prospołecznej postawy i aktywności. Angażuje się np. w różnego typu akcje charytatywne, pomoc zwierzętom a ostatnio regularnie odwiedza zaatakowaną Ukrainę, dowożąc tam pomoc humanitarną, której zbiórki niejednokrotnie sam organizuje.

Majstry pod przewodnictwem "Gino" działają aktywnie nie tylko w internecie, tworząc platformę do wymiany doświadczeń, ale również organizując i patronując wielu zlotom i eventom. W sumie pod szyldem CamperMajstrów odbyło się ich już co najmniej kilkanaście a frekwencja na zlotach Grzegorza wciąż rośnie osiągając ostatnio rozmiary 150-200 ekip na każdej kolejnej imprezie.

Strefa Retro Caravans Salon – tu trzeba być!

Ważnym temat dla CamperMajstów i ich Twórcy są klasyczne i zabytkowe kampery i inne pojazdy turystyczne. Podczas Caravans Salon Poland w Poznaniu Campermajstry są, więc współorganizatorem Strefy Retro w Pawilonie 4, gdzie można zobaczyć dużą liczbę niesamowitych, zabytkowych i klimatycznych pojazdów turystycznych.

W tym roku Strefa Retro otrzyma jeszcze więcej powierzchni do dyspozycji, można, więc spodziewać się około 30 wyjątkowych pojazdów z duszą i klimatem. Powstanie ekspozycja, którą każdy fan nie tylko caravaningu i vanlife,’u ale też motoryzacji w ogóle – musi zobaczyć!

Masz starego lub nietuzinkowego kampera/przyczepę? Zgłoszenia do Strefy Retro: TUTAJ