KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Caravaningowa Majówka, czyli Warsaw Caravaning Festival 2024!

Podziel się

Już po raz trzeci warszawski Służewiec stanie się na 2 dni wielkim caravaningowym kempingiem. A to za sprawą wydarzenia Warsaw Caravaning Festival, które odbędzie się w weekend 11-12 maja.

Warszawska impreza to połączenie targów i pikniku. Będzie zarówno bogata część ekspozycyjna a także strefa dla dzieci, zlot caravaningowy oraz wyścigi konne.

Strefa Expo – nowości od topowych firm

W strefie z wystawcami zaprezentowana zostanie różnorodność branży caravaningowej. Nie zabraknie kamperów, kampervanów i przyczep kempingowych od znanych światowych producentów jak i tych z naszego kraju. Ważną częścią każdych targów są również akcesoria kempingowe i najnowsze technologie, które będzie można zobaczyć także na Służewcu. Wśród wystawców spotkać można firmy oferujące kapsuły mobilne, namioty, czy rozwiązania na offroad a także wystawców z technologiami i licznymi akcesoriami kempingowymi.
Swój udział w wydarzeniu potwierdziły już takie firmy jak: Camp Story, CarGo!, Centrum Campingowe, 2N-Everpol, Hymer Pomorze, iKamper, Maturi, Nordyński, Wadowscy.pl, Warszawskie Centrum Caravaningu. A to jeszcze nie koniec zgłoszeń! Lista wystawców jest na bieżąco aktualizowana na stronie Festivalu, TUTAJ.

Jak wyglądał kemping przed laty, czyli Strefa Retro

Wzorem poprzednich lat, również i w tym roku, powstanie strefa z klasycznymi przyczepami i kamperami. Caravaning dzięki długiej historii doczekał się wielu znakomitych konstrukcji i rozwiązań, które będzie można spotkać na Warsaw Caravaning Festival. Twórcą strefy będzie grupa Camper Majstry oraz pasjonaci i właściciele wyjątkowych pojazdów. Dzięki tej propozycji zwiedzający mogą zapoznać się z historią caravaningu na żywo oraz zobaczyć klimatyczną strefę nawiązującą do wakacji na kempingu sprzed lat.

Strefa Vanlife, czyli poznaj miłośników podróżowania

Coraz więcej osób decyduje się na życie w podróży, poznając świat i kulturę w Polsce i na świecie. Przemierzają kolejne kilometry własnoręcznie zbudowanymi lub przerobionymi kamperami czy vanami. Organizator zaprosił kilka ciekawych osobistości z vanlifowego światka. Będzie ich można spotkać nie tylko w części ekspozycyjnej, ale także posłuchać na Festivalowej scenie. Są już pierwsi potwierdzeni goście a lista jest jeszcze aktualizowana i można ją obserwować TUTAJ.

Weekend z wyścigami konnymi                                 

Oczywiście na Torze Służewiec obowiązkowo pojawią się również wyścigi konne. Podczas Festivalowego weekendu będzie można zobaczyć ciekawe gonitwy i wspaniałe konie wyścigowe. Warto więc wybrać się z całą rodziną zarówno obejrzeć kampery oraz gonitwy. Początek gonitw w sobotę i niedzielę o 15:00.

Zlot Caravaningowy

Dla wielu miłośników podróżowania kamperami czy z przyczepami zloty caravaningowe są doskonałą okazją do poznania się i wymiany swoich doświadczeń. Jest to także świetna możliwość dla początkujących by zaczerpnąć dawki wiedzy od praktykujących i doświadczonych podróżników. Miejsca na zlot są cały czas dostępne, ale warto się spieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Sam zlot rozpocznie się 10 maja.

>>>>>KUP BILET LUB PARCELĘ JUŻ DZIŚ<<<<<