KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Caravaningowa Majówka, czyli Warsaw Caravaning Festival

Podziel się

W weekend 13-14 maja Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie stanie się po raz drugi miejscem spotkań pasjonatów caravaningu, podróżowania, niezależności i wyjątkowych emocji.

Impreza organizowana jest przez Grupę MTP, która od wielu lat angażuje się w rozwój branży caravaningowej poprzez organizacje targów i kongresów oraz przez Polską Grupa Caravaningowa. Partnerami tegorocznego zlotu został Polski Związek Motorowy. Cała impreza odbywa się pod patronem Caravans Salon Poland.

„Już drugi raz rozpoczniemy sezon imprez caravaningowych i spotkań miłośników branży, podróżników oraz pasjonatów caravaningu szukających sprzętu oraz nowych inspiracji. Jako Grupa MTP oraz Polska Grupa Caravaningowa mamy zaszczyt tworzyć miejsce spotkań i wymiany doświadczeń, między pasjonatami a przedstawicielami branży. Z pełną dumą angażujemy się w organizacje inicjacji sezonu. Ponownie, deklarując aktywny udział w tworzeniu tego wyjątkowego święta.” Powiedział Dariusz Wawrzyniak (prezes Stowarzyszenia Polskiej Grupy Caravaningowej”

WCF jest wydarzeniem idealnym dla wszystkich fanów i pasjonatów kamperów i przyczep kempingowych. W weekend majowy na ternie Warszawskiego Toru Służewiec, uczestnicy będą mogli:

– Zobaczyć i poznać ofertę głównych dealerów z całej Polski, w strefie EXPO

– Poznać Vanliferów i właścicieli zabytkowych kamperów w Strefach RETRO I VANLIFE

– Spędzić cały weekend na ZLOCIE CARAVANINGOWYM

– Wziąć udział w WYŚCIGACH KONNYCH odbywających się na Torze Służewiec

– Poznać ulubionych podróżników w strefie SPOTKAŃ.

Festiwal będzie odbywał się pod gołym niebem, tworząc unikatowe miejsce spotkań i integracji środowiska caravaningowego z targami branżowymi, dając niesamowite możliwości zarażenia nowych osób pasją do caravaningu.

>>>>>>LINK DO ZAKUPU BILETÓW I PARCEL<<<<<<