KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Festiwal Podróżniczy "Śladami Marzeń" znów razem z Caravans Salon Poland

Podziel się

Zapraszamy na Festiwal Podróżniczy "Śladami Marzeń" - Odkryj Świat od 27 do 29 października w Poznaniu ! Już po raz kolejny miłośnicy podróży mają okazję dołączyć do wyjątkowego wydarzenia - Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń i Rodzinnego Festiwalu Podróżniczego Tup Tup. Organizatorzy tego jedynego w swoim rodzaju festiwalu zapraszają do wspólnego odkrywania inspirujących przygód w ostatni weekend października w Poznaniu.

Bilety Strefa Vanlife O targach

Jeden bilet to mnóstwo atrakcji

Festiwal odbędzie się w dniach 27 do 29 października w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To trzydniowe wydarzenie to pełen wrażeń program dla wszystkich. Jeden bilet to możliwość udziału w aż 5 wydarzeniach; 11. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup, Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour-Salon, Targi Caravans Salon, Targi Yacht Salon.

Konkurs o Złoty Ślad

Festiwal Śladami Marzeń ma formułę konkursu i prezentowane opowieści są podzielone na dwie kategorie: Polska i Świat. To jedyny festiwal w Polsce, w trakcie którego tak mocno podkreślany jest polski pierwiastek. Chcemy przez to pokazać, że wcale nie trzeba daleko jechać aby przeżyć wspaniałą przygodę, Jaśmina Labus, organizatorka festiwalu.  

Każdy może przesłać zgłoszenie w konkursie do 17 września i podzielić się swoimi przeżyciami z fantastyczną widownią, zapełniającą 800 miejsc na sali oraz w strefie chillout.

Festiwal to także goście specjalni, a wśród nich w tym roku pojawi się m.in. Wojciech Męczyński -  fotograf podwodny i organizator wypraw nurkowych, Jakub Rybicki - fotograf i dziennikarz podróżniczy oraz Julita Ilczyszyn - pierwsza europejka w historii, która ukończyła Wielki Pustynny Szlem+ czyli 5 ultramaratonów (250km każdy) na 5 pustyniach.

Rodzinne podróżowanie dla każdego

W tym roku po raz drugi odbędzie się Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup. To wydarzenie skierowane do rodzin z dziećmi, które chcą pokazywać Świat swoim pociechom. W programie znajdą się wskazówki jak podróżować z maluchami, jaki dobrać sprzęt, jak walczyć z nudą i zarażać najmłodszych pasją do odkrywania i poznawania. Wiele osób próbuje przekonywać młodych rodziców, że intensywne podróżowanie kończy się wraz z przyjściem na Świat dzieci. Wcale nie musi tak być. Z pewnością są to inne wyjazdy do których warto się odpowiednio przygotować. Jak? Spróbujemy pokazać to na Festiwalu.

Konkursy, nagrody i inne atrakcje

Prelegenci w konkursie powalczą o atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów. Dla uczestników Festiwalu przewidzianych jest wiele atrakcji z niespodziankami, spotkania z prelegentami i obszerna strefa wystawców. Rodzice z dziećmi znajdą tu sporo powodów do rodzinnego spędzenia czasu. Dodatkowo trzy wystawy targowe będą atrakcją na cały weekend, dlatego warto już teraz rozważyć zakup karnetu na wyjątkowy podróżniczy weekend w Poznaniu.

Warto tu być

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń jest jedną z największych tego typu imprez w Polsce i największym wydarzeniem w Wielkopolsce. Nagroda w konkursie o „Złoty Ślad” jest ważnym wyróżnieniem, które zdobywają najciekawsze według publiczności i jury prelekcje. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz podróżniczych spotkań, a Patronat Honorowy nad wydarzeniem udzielili m.in. Polska Organizacja Turystyczna, Prezydent Miasta Poznania czy Wielkopolska Organizacja Turystyczna.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia festiwalu, który jest doskonałą okazją do spotkania z pasjonatami podróży, poszerzenia horyzontów oraz poznania fascynujących historii i ciekawych kultur.

 

Festiwal Śladami Marzeń oraz Festiwal TUP TUP można odwiedzić na podstawie biletu na Caravans Salon Poland

Podobnie jak ekspozycję Yacht Salon i Tour Salon. Bilet na targi caravaningowe jest od razu biletem na wszystkie 5 wydarzeń na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich!