KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Globe-Traveller z prestiżowym wyróżnieniem European Innovation Award

Podziel się

Kamper Globe-Traveller Falcon 2Z od Polskiego producenta kamperów zdobywa tytuł zwycięzcy w kategorii 'Overall Concept Van' na European Innovation Award 2024

Falcon 2Z z prestiżowym wyróżnieniem!

Globe-Traveller, renomowany producent luksusowych kamperów, z radością ogłasza, że jego innowacyjny model Globe-Traveller Falcon 2Z został laureatem w kategorii 'Overall Concept Van' na European Innovation Award 2024. Ta prestiżowa nagroda podkreśla wyjątkowe osiągnięcia i innowacyjność w branży caravaningowej, skupiając się na najbardziej kreatywnych i funkcjonalnych projektach na rynku.

Zaprezentowany na Caravan Salon Düsseldorf w 2023 roku, Globe-Traveller Falcon 2Z na nowo zdefiniował projektowanie kamperów, łącząc luksus, funkcjonalność i estetyczną elegancję. Wnętrze kampera zdobi oświetlenie LED Ambiance, tworząc spokojną atmosferę i podkreślając dbałość o detale projektowe. Wybór materiałów doskonale łączy ciepłe tony drewna z matowymi wykończeniami, zapewniając elegancję i trwałość.

Co szczególne, Falcon 2Z został zaprojektowany z myślą o miłośnikach kolarstwa, zapewniając bezpieczeństwo i oferując unikalne miejsce na przechowywanie i bezpieczny transport rowerów wewnątrz pojazdu. Ta innowacyjna cecha, szczególnie trudna do zaimplementowania w modelu VW Crafter, świadczy o pomysłowości projektu. Ponadto, Falcon 2Z jest dostępny także w wersji nierowerowej, co zwiększa jego atrakcyjność dla szerszego
grona podróżnych.

Wyjątkowe znaczenie tej nagrody podkreśla fakt, że została przyznana przez panel uznanych ekspertów z branży caravaningowej, co potwierdza nasze zaangażowanie w pionierskie działania w tej dziedzinie. To prestiżowe wyróżnienie jeszcze bardziej umacnia pozycję firmy jako lidera branży, nieustannie przesuwającego granice projektowania i funkcjonalności na rynku kamperów.


W imieniu firmy Globe-Traveller RV nagrodę odebrali Dyrektor Sprzedaży Aleksandra Brzozowska oraz Dyrektor Zarządzający Mariusz Trela.


Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, odwiedź stronę European Innovation Award Winners 2024.
https://european-innovation-award.com/en/winners-2024/