KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

HYMER POZNAŃ Z MOCNĄ REPREZENTACJĄ NA CARAVANS SALON POLAND 2022

Podziel się

Kampery półzintegrowane, w pełni zintegrowane, małe busy, ale też nowości w postaci marki BURSTNER. Podwozia Mercedesa, niezwykle wysoka jakość wykonania, różnorodność wśród przyczep kempingowych - tak pokrótce prezentuje się firma HYMER POZNAŃ, która przygotowuje się do targów Caravans Salon w Poznaniu. Prawdziwą wisienką na torcie i prawdopodobnie najgłośniejszą premierą targów będzie też HYMER VENTURE S - samochód kempingowy, który niewiele się zmienił od czasu pierwszej, prototypowej prezentacji.

Co, gdzie, kiedy Bilety Mapa targów / Plany Pawilonów PROGRAM SCENY CARAVANS I TOUR SALON

HYMER POZNAŃ ZAPREZENTUJE WSZYSTKO CO MA NAJLEPSZEGO

Targi Caravans Salon 2022 to dla Hymer Poznań wydarzenie wyjątkowe pod wieloma względami. Zaledwie kilka tygodni temu uczestniczyliśmy w światowej premierze Hymera VENTURE S a już za parę chwil będziemy mogli go zobaczyć na żywo po raz pierwszy w Polsce. Producent zrobił coś niesamowitego - przeniósł hitowy koncept do seryjnej produkcji tworząc kampera wyjątkowego pod każdym względem. Podwozie Mercedesa, napęd na wszystkie koła, rewelacyjny design wyprzedzający inne konstrukcje o lata i oczywiście otwierany taras, z którego rozciąga się niesamowity widok. VENTURE S stał się hitem zagranicznych targów jeszcze przed ich rozpoczęciem - ten sukces z pewnością zostanie powtórzony w Poznaniu bo już dziś polska premiera tego kampera jest najszerzej komentowana w Internecie. VENTURE S będzie można zobaczyć na żywo w hali numer 3, tuż obok stoiska firmy HYMER POZNAŃ.

Hitowa premiera to dopiero początek tego, co HYMER POZNAŃ przygotował na poznańskie targi. Łącznie na stoisku zobaczymy kilkanaście różnych samochodów i przyczep kempingowych. Co je łączy? Jakość. Wśród marki Hymer warto wymienić m.in. samochody półzintegrowane oraz w pełni zintegrowane - wszystkie bazujące na Mercedesie, wszystkie z automatyczną skrzynią biegów, wszystkie z zabudową, którą kupujemy nie na chwilę a na lata. Ciekawostką jest też kamper-van Free S 600 Blue Evolution - przyciąga wzrok przede wszystkim przez swój wyjątkowy kolor. Co ważne, pojazdy dopasowane są do polskiego rynku - najczęściej znajdziemy wersje 4-osobowe, zarówno w kontekście jazdy jak i bytowania.

ERIBA I BURSTNER 

HYMER POZNAŃ to oczywiście również przyczepy kempingowe takich marek jak ERIBA czy (nowość w ofercie) BURSTNER. Ta pierwsza posiada dziś status kultowej - nie ma drugiego takiego designu na rynku, Eriby nie można pomylić z żadną, inną marką. Oprócz wyglądu, przyczepy te cechują się również stosunkowo niskim DMC przy zachowaniu wysokiej jakości i dużej ilości miejsca w środku. Śmiało każdą z trzech przygotowanych na targi jednostek można nazwać „rodzinnymi”. W przypadku nowej marki w ofercie, czyli BURSTNER’a HYMER POZNAŃ postawił na sprawdzone rozwiązania z serii PREMIO LIFE oraz PREMIO.

 

Podsumowując, na stoisku HYMER POZNAŃ zobaczymy:

HYMER:

Tramp 585

BMC T 680

BMC T 550

BMC I 680

Free S 600 Blue Evolution

 

ERIBA:

Felling 515

Felling 425

Touring 542

 

CROSSCAMP:

Crosscamp Flex

 

BURSTNER:

Premio Life 430 TS Brava
Premio life 425 TS Brava

Premio 530 TK Timber grey

Oraz w specjalnej, oddzielonej strefie HYMER VENTURE S.

Zapraszamy na  stoisko Hymer Poznań do hali numer 3 podczas Caravans Salon 2022 w Poznaniu!