KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Już ponad 65 firm na liście wystawców Caravans Salon Poland

Podziel się

Największe targi caravaningowe w Polsce – Caravans Salon w Poznaniu dopiero w październiku, tymczasem lista zgłoszonych oraz deklarujących swój udział wystawców szybko rośnie. Już dziś ponad 65 firm z branży caravaningowej zgłosiło swój udział w imprezie. W tym gronie znajdziemy zarówno największych dealerów czy producentów kamperów i przyczep, jak również szereg mniejszych firm w różny sposób związanych z branżą caravaningu i turystyki.

Bilety O targach Katalog Wystawców

Lista wystawców Caravans Salon wciąż rośnie!

Liczba zgłoszonych wystawców Caravans Salon Poland w Poznaniu przekroczyła już 65 firm. Co najmniej drugie tyle zadeklarowało swoją obecność a zgłoszeń przybywa z dnia na dzień. Targi są zaplanowane na 3-6 października, więc tak wczesna pora zgłoszeń świadczy o dużym zainteresowaniu wystawców i randze Poznańskiej imprezy, na której każdy chce się zaprezentować.

Wśród zgłoszonych firm znajdziemy „dużych graczy”, dealerów i producentów, takich jak Hobby, Rapido, Campery Wadowscy, CarGO, Grupa Elcamp, WCC, X-Camp. Nie brakuje też polskich producentów zabudów i innego typu rozwiązań dla caravaningu: np. Vannado, Affinity, czy Balayan. 

Na liście znajdziemy też całą gamę firm zajmujących się akcesoriami, technologią i usługami dla caravaningu i turystyki. Pojawiają się również firmy z zakresu offroadu, co jest związane z nową Strefą Offroad/RTO na tegorocznej edycji targów. Spotkamy tu firmy takie jak: Rafi Garage czy Ocean Cross. 

Jest duża szansa, że w tym roku w Poznaniu zobaczymy o wiele więcej wystawców niż podczas rekordowej ubiegłorocznej edycji. 7 pawilonów caravaningu uzupełnione o Yacht Salon, Tour Salon i Festiwal Śladami Marzeń to w sumie aż 11 pawilonów pełnych atrakcji dla fanów caravaningu i turystyki.

 

Bilety na targi w niższych, przedsprzedażowych cenach są już dostępne online: LINK DO SPRZEDAŻY

Caravans Salon Poland odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich od 3 do 6 października. Więcej o targach: TUTAJ

>>>>>BILETY NA TARGI DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<