Organizator:

Kampery Concorde po raz pierwszy w Polsce na Caravans Salon 2020

Podziel się

Concorde Reisemobile to znana na całym świecie niemiecka marka od kilku dekad produkująca wyjątkowo luksusowe, duże kampery będące prawdziwymi domami na kołach. Za sprawą naszego wystawcy: Centrum Campingowego Kutno, ta prestiżowa marka wchodzi do Polski do stałej oferty a jej premiera odbędzie się na targach Caravans Salon Poland w Poznaniu - pokazane zostaną dwa wyjątkowe pojazdy: Credo oraz Charisma.

 

Edycja 2021 - więcej informacji: LINK

Luksus najwyższych lotów

Marka Concorde jest znana od lat, wielokrotnie wyróżniana i doceniana, jako lider w segmencie kamperów premium. Pojazdy Concorde kojarzą się z luksusem i wysokimi cenami, które trzeba za ten luksus zapłacić. Teraz również Polski rynek, który bardzo dynamicznie się rozwija (pisaliśmy o tym TUTAJ) jest gotowy na produkty tej klasy. Centrum Campingowe Kutno zostało oficjalnym dystrybutorem kamperów Concorde a na targi Caravans Salon zabierze dwa flagowe modele producenta.

Zobacz wszystkie premiery na targach Caravans Salon Poland

CREDO 840L Red Edition

Pierwszym modelem luksusowego kampera od Concorde, jaki zobaczymy na targach jest Credo 840L w wersji Red – model flagowy i rozwijany do lat. Pojazd powstaje na bazie Iveco Daily a we wnętrzu zastosowano coraz popularniejszy open-space, dzięki czemu zyskujemy przestrzeń i wrażenie przebywania w prawdziwym mieszkaniu, które na dodatek jest elegancko wykończone, bardzo komfortowe i w pełni wyposażone. Dodatkowo podłoga One Level Concept sprawia, że cała przestrzeń kampera jest na jednym poziomie bez stopni. Oczywiście istnieje kilka wersji wykończenia mebli, podłogi czy tapicerki do wyboru. Lista wyposażenia standardowego może przyprawić o zawrót głowy: TUTAJ. Kamper ma 4 cylindrowy silnik o pojemności 2.3 l oraz mocy 115 kW (154 KM) natomiast jego wymiary to 8,5 metra długości, 2,33 szerokości oraz 3,2 wysokości.

Wersja RED Edition posiada czerwone elementy wykończenia i designu, np. lusterka przednie czy obszycia foteli – tak zwane czerwone „smaczki”nadają jej to bardziej nowoczesny wygląd.

Więcej informacji na stronie producenta: TUTAJ

CHARISMA 920G z garażem

Seria Charisma to również popularny model w ofercie Concorde, to modele najwyższej klasy a wersja pokazywana w Poznaniu, czyli 920G ma dodatkowo garaż na mały samochód (dedykowany to Smart 3) lub też np. motocykl czy motorówkę. W przypadku braku tego typu pojazdu, zyskujemy wielką przestrzeń ładowną na rowery, wózki dziecięce i inne sprzęty.

Podstawa to znów Iveco Daily, 4 cylindrowy i 3 litrowy silnik oraz 132 kW. Długość tego "mieszkania na kołach" to 9450 cm, szerokość 2400 a wysokość to niemal 3,5 metra. Duża sypialnia z łożem małżeńskim, przestronny salon i kuchnia oraz funkcjonalna łazienka oraz wszelkiego typu udogodnienia dla maksymalnego komfortu jazdy i mieszkania. Również w tym modelu podłoga ma jeden stały poziom w całym kamperze (One Level Concept). W zależności od modelu dostępna jest część wypoczynkowa z barem lub piątym siedziskiem wypoczynkowym. Fotele kierowcy i pasażera można idealnie zintegrować z częścią mieszkalną, zapewniając jeszcze więcej wolnej przestrzeni podczas podróży. Szczegóły techniczne TUTAJ.

Więcej informacji na stronie producenta: TUTAJ