KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Największe wydarzenie caravingowe w Polsce - 3-6 października!

Podziel się

Jesień na Międzynarodowych Targach Poznańskich od kilku lat należy do kamperów, przyczep campingowych oraz szeroko pojętego caravaningu. Tegoroczna, siódma już edycja targów Caravans Salon Poland ponownie przyciągnie czołowych producentów i dystrybutorów oraz wszelkich miłośników podróżowania w domach na kółkach. Całemu wydarzeniu będzie towarzyszył zlot caravaningowy, obszerna strefa Vanlife oraz pozostałe imprezy odbywające się w tym samym czasie na Międzynarodowych Targach Poznańskich: Yacht Salon, Tour Salon i Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń. Pierwszy weekend października zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.

KUP BILET LISTA WYSTAWCÓW

Święto Caravaningu w Poznaniu – nie można tego przegapić!

Caravans Salon to setki kamperów i przyczep oraz dziesiątki innych rozwiązań dla caravaningu i turystyki kempingowej. Powierzchnia wystawiennicza rozciągająca się na 7 pawilonów i ponad  45 000 m2 powierzchni, daje możliwości do zaprezentowania polskiego rynku caravaningowego w pełni. Warto dodać, że tegoroczna ekspozycja będzie większa niż w roku ubiegłym.

Na imprezie obecni będą wszyscy najważniejsi producenci, dealerzy i firmy związane z branżą caravaningu w naszym kraju. Swoją obecność potwierdziło już ponad 80 firm a docelowo organizatorzy spodziewają się blisko 150 wystawców. Edycja 2024 z pewnością dorówna edycji 2023, a są szanse na poprawienie tych liczb. Lista wystawców jest aktualizowana na bieżąco i jest ona dostępna na stronie internetowej targów: https://mtp-link.pl/CSPwystawcy2024.

Duża różnorodność wystawców i ekspozycji, bogaty program stref specjalnych i imprez towarzyszących sprawiają, że Caravans Salon jest imprezą kompleksową dla fanów caravaningu. Nie ma lepszej okazji niż targi, by sprawdzić i porównać oferty wielu firm w jednym miejscu i czasie, co znacznie ułatwia proces kupna czy wynajmu wymarzonego kampera lub przyczepy.

Zlot Przystanek_targi

Już po raz trzeci pod taką nazwą, w trakcie targów, odbędzie się również zlot caravaningowy. Poprzedni Zlot pokazał, że jest duże zainteresowanie na tego typu spotkania miłośników podróżowania domem na kółkach. W tym roku bilety na parcele sprzedały się w rekordowe 4 godziny, co świadczy o dużej popularności wydarzenia. Organizatorzy spodziewają się 300 załóg dzięki czemu obszerny teren poznańskich targów będzie wypełniony kamperami, przyczepami i kampervanami. A że Zlotowicze to bardzo pozytywni ludzie to do końca wydarzenia będzie tam panowała niezwykła atmosfera.

Dodatkowy dzień dla biznesu – Business Day

Także tegoroczna edycja potrwa o jeden dzień dłużej i rozpocznie się już w czwartek od Business Day. Dodatkowy dzień jest adresowany klientom i zwiedzającym związanym z branżą caravaningową, turystyczną czy motoryzacyjną oraz przedstawicielom prasy i mediów. Bilety na dzień biznesowy są jednak dostępne w otwartej sprzedaży i są dobrym rozwiązaniem dla osób, które przyjadą na targi w konkretnym celu zakupu nowego kampera czy przyczepy. Niższa frekwencja i spokojniejsze zwiedzanie sprzyja tego typu decyzjom zakupowym.

Strefa Vanlife i Strefa Retro

Dwie niezwykle barwne strefy, bez których nie można sobie wyobrazić poznańskich targów. Vanliferzy przyciągają wielu pasjonatów podróżowania, którzy często podpytują ich jakie miejsca odwiedzić oraz jak zacząć swoją przygodę z kamperem czy kampervanem. Warto zaznaczyć, że podczas Caravans Salon Poland można spotkać zarówno tych najpopularniejszych podróżników jak i tych, którzy niedawno weszli na polską scenę vanlife’u. Aktualna lista zgłoszonych ekip znajduję się na stronie wydarzenia: https://mtp-link.pl/cspvanlife2024.

Strefa Retro tradycyjnie już przygotowana zostanie przez grupę CamperMajstry. W Pawilonie 4 każdy będzie mógł zobaczyć jak wyglądały kempingi sprzed lat i jak zaczęła się moda na kampery i przyczepy. Jeżeli ktoś chce poznać bogatą historię caravaningu to warto poświęcić więcej czasu na wizytę w tej strefie.

Strefa OFFROAD/RTO i caravaning w każdym wydaniu

Jedną z ciekawszych stref na Caravans Salon Poland  jest Strefa Offroad/RTO, czyli część ekspozycji poświęcona rozwiązaniom dla fanów wypraw terenowych, pojazdów 4x4 i biwakowania na dziko w trudniej dostępnych miejscach. Strefa powstała w dużej mierze z inicjatywy samych wystawców, którzy chcieli pokazywać rozwiązania terenowe w jednym miejscu. A będzie co oglądać, ponieważ taki sposób podróżowania staje się coraz bardziej popularny.

Na ekspozycji targowej znajdziemy więc niemal każdy aspekt caravaningu i turystyki kempingowej, od możliwości kupna nowych kamperów i przyczep, przez wypożyczalnie, usługi, akcesoria i technologie, aż po rozwiązania typu: namioty dachowe, przyczepy mini czy właśnie rozwiązania 4x4.

Jeden bilet – 4 wydarzenia!

Caravans Salon to wiodąca impreza na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale nie jedyna, która odbędzie się w dniach 3-6 października. W ramach biletu na targi caravaningowe, każdy zwiedzający będzie mógł wziąć udział również w targach jachtów, łodzi i sportów wodnych Yacht Salon, targach turystycznych Tour Salon oraz Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń. Warto wybrać się do Poznania na dłużej niż jeden dzień, aby w pełni cieszyć się turystyczno-podróżniczym weekendem.

 

>>>>>BILETY NA TARGI DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<

KUP BILET LISTA WYSTAWCÓW